2726

یه راه بگین که دست از سرم برداره اینقدر اینجا نیاد مادرشوهرم

از روزی که زایمان کردم تنها نشدم کاش یه لیوان اب دستم میداد

فقط میاد اینجا میره رو اعصابم😭😭😭😭بیست و پنج روزه زایمان کردم هنوز نتونستم با شوهرم یه کلمه خصوصی حرف بزنم

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همش میگه شیر نداری شیر نداری موقع بچه شیر دادن اینقدر عصبیم میکنه که بچه کلافه میشه

بگو میخای تو بیا شیرش بده

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
درو باز نکن . آیفونم قطع کن . گلایه کردن بگو منو بچم باید آرامش داشته باشیم . واقعا دلیل اینهمه کوتا ...

ایفونو خاموش کردم زنگ میزد خونه جواب نمیدم زنگ میزنه شوهرم میگه درو باز نمیکنه

اونم زنگ میزنه به من مادرم پشت دره باز کن

وای بخدا بعضیا اینجوری میگید...ک مثلا واکنش نشون بده..بعد شوهر رو چیکار میکنید؟میاد دعوا و بحث راه م ...

خسته شدم بخدا نمیتونی درکم کنی

بگو میخای تو بیا شیرش بده

اخرش همینو باید بگم

بچه از دل درد گریه میکنه به شوهرم نیگه شیر نداره بچه گشنشه حالا لباس خودم خیسه از شیر

دونفری میرن شیر خشک به خورد بچه میدن اونم دهنش باز نمیکنه به زور شیشه شیرو میدن بهش

خسته شدم بخدا نمیتونی درکم کنی

من میدونم چی میگی...من بچه ندارم خودم تنهام هی میان اینجا بدن دکتر برن خرید..میگن بچه نداری راحتی ..چون بچه ندارم ارامش نمیخام اسایش نمیخام ینی...منظورم این بود واکنش نشون بدم دعوا درست میکنه شوهرم 

چ مادر شوهر کثافتی

شوهرت طرفه کیه تو یا مادرش؟؟؟

* اِنَّ رَبیْ قٍَريݕ ُ مُڄیݕ 🌸دۏسݓاي عَݫيزَم ݦيݜہ ݕَراي ݜادي روځ باباݦ صلَۏأت بفرستیݩ🌸ڂُدا ڄونَم دݪمۏ اينقَد ڝاڦ ݣن ݓا قَبڶ أَݫینݣ دَسٺم  پايين ݕياد دُعاݦ مَݭتجاب ݜہ🌸ڂُدایا ݦݧو دَݭت ایݧو أُون نَسپار خؤدݓ مُۏاظبم باݜ 🌸ݧَماݫ ݜبْ اَۏڶ قَبږ ݦي خوݧَم ۏاݭہ اَݦواݓتوݧ🌸يا ݣَريم الصَّفځ🌸خُدايا قسݦت وَ حَکݦݓ و ݕزار واݭہ اۏنايي ک ݦۍ فَهݦَن ۏاݭه مَݩِ نَفهݦ ڦقط مُعجݫه کُݩ🌸
2706