2733
2734
عنوان

تاثیر اسم در سرنوشت و اخلاق

1876 بازدید | 125 پست

هر اسمی یه بار انرژی داره  که تو سرنوشت و اخلاقای طرف تاثیر میذاره  بگین برای یه دختر چه اسمایی دیدین که خوب بوده خودشو زندگیش معمودا هم تکرار شده یعنی چندین نفرو دیدین با اون اسم که چیزای مشترک زیاد دارن

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندان تاثیری نداره

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2731

مننن به شخصه زهرا های زیادی دیدم شبیه خودم بوده اخلاقیاتشون 😁

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍

اصغر سگ سیبیل قصاب محلمون 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738

ماه تولدتاثیرداره ولی اسم رونمیدونم

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد
2706