2726
وایییی ی بدترش یادم اومد ی بار شلوار تابستونی پوشیده بودم فک و فامیل همه دورهم بودیم تو همون فک و ...

😅😅😅 وای بچه ها من ترکیدم از خنده فکم درد میکنه انقد خندیدم

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اما وقت بخت باهات یار نباشه اون صدایی رو میده ک با لب و پلاستیک فریزر در میارن😂

😂😂دهنت

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
من هروقت پریود بشم همه میفهمن چون گلاب به روتون تو سرویس رنگ کیسه به مشکی مبدل میشود😕

سطلتون عزادار میشه طفلی😅

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
خدا نکشتت 😂😂😂😂😂پوکیدم از خنده 

اوه من خدای سوتی دادنم

سال اولمم ک عروسی کرده بودم جلو مادرشوهرم عصبانی شدم از شوهرم گفتم صب کن شب بت حالی میکنم تو اتاق🤦‍♀️

یا یبار تلویزیون والیبال پخش میکرد سرویسو خراب کرد بش گفتم گوزپیچمون کردی لعنتی😐

ما که شب جمعه رفتیم تو هایپر مارکت نوار بگیریم روز اولم بود حال نداشتم اونجا هم خلوت بود با شوهرم داشتیم مارک نوارارو نگاه میکردیم فقط همین بود خریدمون وقتی اومد حساب کنه فروشنده دوتا پسر بود هی به شوهرم نگا میکردن یه حالت ترحم آمیزی هی میخندیدن بهش شوهرمم سرشو انداخته بود متوجه شده بود خلاصه که منم اونجا خندم گرفت میخندیدم😐

آره دقیقا خیلی بده

برا من وحشتناکه کلا تو جمع نمیشینم😐ابرو برام نذاشته

تیکر ی اتفاق خوب تو زندگیمه انشالله❤انشالله کلی اتفاقای خوب ک خیر شما توش هی براتون اتفاق بیوفته و درد و ناراحتی از زندگیتون بره
یه بار پریود شده بودم رفته بودیم خونه دوست بابام بعد تو مهمونی دیدم این دوست بابام همش داره به شلوار ...

چه بی ناموس بود طرف😂😱

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
دقیقا منم از همین ناراحت شدم  دستامم شسته بودما حس کردم حالا همه از من چندششون میشه یا میومد ت ...

عیب نداره فدا سرت

ازین ب بعد بیشتر حواست باشه

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2706