2703
2553
شماام تو اون تایم شکمتون صدا میده؟مث وقتایی ک معده خالیه تند تند صدا میده😐😐😐

آره دقیقا خیلی بده

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اره اره 😅 یبار صدا داد مامانم گفت صدای قورباغه از کجا اومد 😅😅😟😟😐😐😐😅😅😅

من خونه مامانم سفره صلوات بود خانما جمع بودن شکمم صدا میداد دوتا خانمه که نزدیکم بودن یه جوری نگام میکردن فکرای ناجور میکردن خل و چلا

😂😂😂😂😂بیچاره اون که نشست رو خونا

بیچاره هممون که تا چند هفته تا میومدیم بشینیم صد بار زیرمونو چک میکردیم مخصاصا پسرا😂😂

و البته تیکه هایی که هنوزم پسرا موقع نشستن پا شدن بهمون میندازن

یه بارم بگو نوار بهداشتی و جا گذاستم تو دشویی ابجیم ۵ سالش بود اورد گرفت جلو چشم بابام گفت این چیه😐

می‌زدی تو کله اش اینهمه آدم چرا نشون بالاها میدن آخه😂

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
2714

سوتی هم دادید خجالت نداره به نظرم پریود یه چیز عادیه خجالت نداره که بفهمن بقیه انگار نمیدونن تازه میخوان بفهمن چیه که ما خجالت بکشیم 

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
مدیوووونید بخندید😂 من بار اول ک پریود شده بودم هرچی حساب کردم اگه نوارو بزارم تو لباس زیرم میوفته ...

وااای مردم از خنده خدا نکشتت 😅😅

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2706