2733
2734

ینی کسی ک نمازخونو با خداست

از این واقعیها

پیش خدا ابرو داشته باشه

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑
2728
خودم خیلی 

شده جاهایی خدا کمکتون کنه؟

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

باور کن با خدا بودن به نماز خوندن نیست دوره زمونه یه جور شده برا پوشوندن بدیهاشون با نماز خودشونو میپوشونن خدا تو عمیقترین نقطه وجودته جایی که واقعا باید بخوایی و حسش کنی و اگه حسش کردی از وجود خودت لذت میبری متاسفانه وقتی مشکل داریم بهش نزدیک میشیم تا گره باز میشه دوباره دور میشیم خدا تو وجود همه هست حتی بدترینها فقط باید خودتو بهش برسونی 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
باور کن با خدا بودن به نماز خوندن نیست دوره زمونه یه جور شده برا پوشوندن بدیهاشون با نماز خودشونو می ...

پس چرا حس میکنم خیلی دوره؟

2738
شده جاهایی خدا کمکتون کنه؟

خیلی جاها ،یه وقتایی بوده از همه جا بریده و ناامید بودم یه جوری کارم حل شده (بخصوص یه مورد مالی بود )اصلا باورم نمیشد.واقعا اون جور جاهاست که آدم خدا رو با چشم میبینه

دعای یونسیه زیاد بخون دوست عزیز

وقتی حضرت یونس این دعا رو خوند فرشته ای گفت صدای آشنایی از جایی ناآشنا است 

و خداوند در قرآن وعده داده که همه مومنان رو اینطور نجات میده 

از اسما الحسنی و روزانه صد استغفار هم غافل نشو

الله حافظت

چون  نشدنها و اونایی که باب میلت نیست و پیش روته پررنگتر میبینی چون فکرت اونقدر درگیر نشدنیها میشه که  به اطرافت نگاه نمیکنی و توش تفکر نمیکنی وجود خدارو تو نفس کشیدنت ببین و از نفس کشیدنت لذت میبری اتفاقهای هر چند به نظر ناچیزت رو مدام برای خودت تکرار کن خیلی مقدس  هستن اگه بچه داری تو خلقت اون فکر کن خدا همه جا هست هر جور که بخوایی و فکر کنی 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣

بابام ❤

حس میکنم تاحالا ک خدا ب خاطر کارام با کله نکوبوندتم زمین ب خاطر بابام و دعاهاشه

بابام خیلی پیش خدا برو داره پارتیش قویه 😍

برای داشتنت 👫 دلی ❤ رو به دریا 🌊 زدم  که از آب میترسید ...!                      دوست عزیز ، من با همه محترمانه برخورد میکنم ،،،وقتی بی احترامی میکنی جوابتو نمیدم یعنی اینکه نمیخوام شخصیتمو در حد تو پایین بیارم وگرنه تو این دوره و زمونه کسی بی زبون نیس نتونه جوابتو بده ...!
2706