2726
عنوان

گروه چالش کاهش وزن:من 15روزه4کیلوکم کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 24297 بازدید | 2319 پست

اینم 60 روزه

تاپیک چالش کاهش وزن شروع چالش لاغری 16 دی😊😊😊وزن اولیه/93😟😰😟وزن الان88☺😮☺وزن هدف65😀😄😀                                   حق نداری بیخیال بشی!یادت باشه که برای چی شروع کردی و اهدافت چی بود.فقط باید دوام بیاری؛حتی در سخترین لحظه هاهم فقط به آرزوهات واهدافت فکر کن،ودوباره شروع کن.اینه رمز موفقیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط اونان من اون پایینی رو برای ران رو دانلود کردم فقط سه تاست

نه فقط بالایی هارو باید انجام بدی

تاپیک چالش کاهش وزن شروع چالش لاغری 16 دی😊😊😊وزن اولیه/93😟😰😟وزن الان88☺😮☺وزن هدف65😀😄😀                                   حق نداری بیخیال بشی!یادت باشه که برای چی شروع کردی و اهدافت چی بود.فقط باید دوام بیاری؛حتی در سخترین لحظه هاهم فقط به آرزوهات واهدافت فکر کن،ودوباره شروع کن.اینه رمز موفقیت
2728
نه گلم روزای فست شنبه وچهارشنبه هستش این روزاکالری دریافتیمون کمتر از روزایه دیگه هستش مثلا من روزای ...

آهان ممنون عزیزم...

میگم من الان برنامه کرفسم نصب کردم همه چیمو وارد کردم زده ۲۲۳۴کاری یه قسمت دایره ای شکله بعد غذاهای امروزم هم وارد کردم دایرهه نصفه هم نشد الان یعنی چی؟

الان عکسش میفرستم ببین

آهان ممنون عزیزم... میگم من الان برنامه کرفسم نصب کردم همه چیمو وارد کردم زده ۲۲۳۴کاری یه قسمت دایر ...

بفرست گلم

سلام منم هستم الان کار دارم بعدا برم قوانین بخونم  کاش گروه بزنیم واتساپ بچه ها نظرتون چیه زودت ...

سلام عزیزم خوش اومدی گلم خیلیا راضی نیستن به واتس اپ ک تلگرام همینجاهم خوبه دیگه اگه هی بهمون سربزنی زودترنتیجه میگیری

ببین میشه راهنماییم کنی؟؟لطفا کارکردن باهاش رو هنوز زیاد وارد نیستم خیلی ولی هنوز شام نخوردم که وارد ...

گلم با دایره کاری نداشته فقط بااونی که وسطش نوشته کارکن الان مثلا 1020 خوردی درسته؟نذار همون عدد از 1800 بگذره متوجه شدی گلم؟

ممنونم عزیزم خنگ چرا خب همه اولش یکم بلدنیستن کار کنی باهاش عادت میکنی بامانده کاری کاری نداشته باس ...

ببخشید انقدر گیجم .

من ضرب انجام دادم شد ۱۰۰۰.

الان باید روزانه ۱۰۰۰کالری مصرف کنم ؟یا کمتر.

با این میزان‌کالری هفته ای چقدر وزن باید کم بشه؟

میشه کمتر از اینم مصرف کرد زودتر وزن کم کرد؟

2706