2733
2734
عنوان

عکس بیبی چکم!!! مثبته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4216 بازدید | 250 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ساکشم خیلی ریزه بود🙈🙈🙈هی گشت گشت ی کنجد پیدا کرد اون گوشه واسه خودش تنها نشسته بود😂😂😂حالا ...

ای ننه😍😍😍😍😍

از اولین روز آخرین پریودت باید حساب کنی

چندم بوده،؟

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
ممنونم عزیزدلم😘 خدا فسقلیت و برات حفظ کنه و به سلامتی بغل بگیریش😘😍😍😍😍❤

مرسی عزیزدلم😍😍😍🌹الهی آمین😍😍😍❤️

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2731
ای ننه😍😍😍😍😍 از اولین روز آخرین پریودت باید حساب کنی چندم بوده،؟

عه؟؟؟اولین روزش ۲۸ اذر

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

دوستان ۱۸ هفته باردارم و دکترم برام قرص واژینال نوشت بدلیل عفونت

این دو روزه ک استفاده میکنم میبینم در طول روز ی چیزی مثل آب ازم میریزه بیرون

بنظرتون چیه 

میگم نکنه کیسه آبم باشع

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
عه؟؟؟اولین روزش ۲۸ اذر

پریودات چند روزه اس؟

برو اینجا خودت بزن😍😍😍

https://farzand.net/due-date-calculator

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
2738

چن وخته اقدامي

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
دوستان ۱۸ هفته باردارم و دکترم برام قرص واژینال نوشت بدلیل عفونت این دو روزه ک استفاده میکنم میبینم ...

نه فک نمیکنم!!!اون قرص با حرارت بدن آب میشه باعث ریختنش میشه...باز ی سونو برو

مرسی استارتر عزیز راستی نی نی کوچولوتون مبارک انشالله بهترین ساعت فارغ بشی😍😘

همچنین عزیزم😍😍❤️سالم باشن همه نینی ها😍

نه فک نمیکنم!!!اون قرص با حرارت بدن آب میشه باعث ریختنش میشه...باز ی سونو برو

دو روز پیش آنومالی داشتم خداروشکر همه چی خوب بود

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
پریودات چند روزه اس؟ برو اینجا خودت بزن😍😍😍 https://farzand.net/due-date-calculator

باشه عشقم مرسی😍من ۳۲روزه اغلب تا ۳۴

2706