1676
1605

یکم صبور باشید خواهرا 

میذارم و زود برش میدارم نیست تحفه ام😁😂

هرچه تو خواهی نه آن میشود   هرچه خدا خواهد همان میشود  

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677

😂😂😂

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍
8

تاباشه ازین جابه جاییا🤩😂

۱_وقتی مرد میاد توسایت اه وپیفتون به هواااست اونوقت یواشکی و ریز ریز چت میکنین باهاشون و ابراز محبت میکنین؟    ۲_راهنمایی کنیم جای  تشکر فحش میدین،هیچی نکنیم فحش میدین،شوخی کنیم فحش میدین،درقالب طنزجوابتون بدیم فحش میدین،حقیقتا که( نی نی) سایته!!!                              ۳_انتقاد کنیم که سریع گزارش میزنی یا جدوابادمون به تمسخرمیگیری                                                                      چطور میتونی انسان باشی وقتی اصول انسانیت دروجودت ذره ای شکل نگرفته؟؟      ازخوشیامون بگیم میشیم پُزو! از بدبختیامون بگیم سرزنش میشنویم!!!متوجهی داری از حیوان هم پست تر میشی؟؟؟                                  و من تواین سایت به یقین رسیدم که اگر انسان های کثافتی دنیا رونابود کردن به خاطر تربیت کثیفیه که دیدن!!!
بزار منکه گذاشتم 😁توام بزار

چرا ندیدم من پس

بعضی ها را فقط میشود آرزو کرد داشتنشان محال ترین اتفاق ممکن است...🍃                                         آنکه مست آمد و دستی به دلِ ما زد و رفت...🍃

من معمولا تو تاپیک قطره چکونیا عکس خودمو میزارم ک به اسی نپردازن عبرت بگیره😂

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک عدد مامان آینده هستم که در پوست خودم نمیگنجم😁💟
1651