2726

هر وقت میریم اونجا اینقدر میخورنش که خاک تو سر هست 

یعنی جرات نداره از منو بچه هام دفاع کنه باید هممون اونجا موش مرده باشیم و بقیه بزنن تو سرمون 

میگه برم بزنم تو گوش پدر و مادرم 😒😒😒

میخواستم بگم آره ،،چجوری اولای زندگی بخاطر اونها منو زد اصلا حالا هم باید بزنه تو گوش اونا 

چجوری تو گوش من میتونست بزنه 😩😩😩

خودم احمقم که اجازه دادم باهام همچین رفتاری کنه اولای زندگیمون ،حالا همش اون دعواها جلوی چشممه 

با اینکه ده سال گذشته ولی هرگز یادم نمیره

بعضی اوقات دلم میخواد بکشمش انتقام اون روزا رو بگیرم 😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞یعنی خون جلو چشمام رو میگیره

پدر و مادرش بزن😐عزیزم همون جا باید کاری میکردی نه بعد ده سال 

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

درکت میکنم منم دلم میخواد شوهرم رو بکشم 

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️

همون موقع باید کاری میکردی حالا میخوای انتقام گذشته رو بگیری بعد اینکه چه توقعی داری فکر میکنی کدوم مردی بخاطر زنش میره بزنه تو گوش پدرومادرش ...

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...

بزنه تو گوش پدر مادرش؟؟؟😑

فکر کن عمری بچه بزرگ کن بچه ات بیاد بزنه تو گوشت خوبه؟

اونا هر کار کرده باشن بچه  نمیتونه دست بلند کنه رو پدر و مادر وگرنه آه اونا جوری گریبانش میگیره که تا ۷ نسل بعدش بسوزه

اگه زندگیتو دوس داری با زبونت تحقیرش نکن دوست عزیز 

بهش نگو خاک تو سر 

غرور داره بالخره 

شوهرتو پادشاه کن خودتم ملکه اش بشو 

ولی تحقیرش نکن چون خودتم تحقیر میشی

امیدوارم مشکلت حل شه 

2706