2737
2734
عنوان

دوخت کفش طبی اگه اطلاعی دارید +کمک

120 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها من همسرم متاسفانه چند ماهی هست دچار رماتیسم مفصلی شده و مچ پاهاش ورم داره کفشای قبلیش که پاش نمیره و کفش طبی خوب پیدا نکردیم جایی رو توی تهران می شناسید که کفش طبی بدوزن اون چیزی که ما میخوایم.

این مدت همش دمپایی طبی پوشیده الانم که سرده خیلی اذیت میشه 

.خدایاااا شکرررررتفَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره ادرسشو از خواهرم میگیرم میفرستم کفش طبی میسازن قالب پات ولی هفتصد به بالاست

اگه واقعا خوب باشه می ارزه  من که دیگه کلافه شدم از این وضعش چون کفش نمی پوشه بیشتر اذیت میشه

2728
اگه واقعا خوب باشه می ارزه  من که دیگه کلافه شدم از این وضعش چون کفش نمی پوشه بیشتر اذیت میشه

والا خواهرم خیلی راضیه اونم پاهاش مشکل داره زانو درد داره آلکوس والکوس داره همش مینالید ولی با اینا خیلی راحته

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
والا خواهرم خیلی راضیه اونم پاهاش مشکل داره زانو درد داره آلکوس والکوس داره همش مینالید ولی با اینا ...

ممنون میشم ادرسش رو بدی عزیزم

سلام عزیزم این تلفن و ادرس جاییه که خواهرم واسش کفش ساختن شرمنده دیر فرستادم همین امروز بدستم رسید

ممنون عزیزم

2738
عزیزم یه سوال داشتم الرژی بچه ی شما چندسالگی خوب شد بچه ی منم الرژی داره و من موندم کامل شیر خشکیش ...

عزیزم پسر من تا یکی دو ماه قبل دو سالگیش الرژیش کامل خوب شد خداروشکر. تا سه ماهکی هم فقط شیرم رو خورد

وقتی به غذا خوردن افتاد اره دیگه باید رعایت میکردم اما کلا الرژی پسر من خیلی شدید نبود بیشتر همون لبنیات بود و 

خداروشکر دعا کن پسر منم شدید نباشه از غصه دارم دی میکنم

عزیزم ان شاءالله خوب میشه بزرگ میشه بعد یاد این روزها و غصه خوردنا میفتی خندت میگیره . ولی حتما یه متخصص الرژی ببرش پسر من تست پوستی داد معلوم شد الرژیش شدید نیست

2706