2737
2739
عنوان

چطوری پس انداز کنم؟

222 بازدید | 25 پست

سلام دوستان لطفا به من مجرد کمک کنید 

من شاغلم دوستان میخوام از حقوقم پس انداز کنم تا بتونم درآینده نزدیک جهاز بخرم ولی نمیدونم چطوری باید مدیریت کنم خرجها اساسی من دانشگاهم است که تا حدود خرداد99 تموم میشه که سرجمع حدود4 میلیون میشه بعد رفت آمدم هست و بعد صبحانه و نهار که به خاطر کار بیرون میخورم ول خرج نیستم تقریبا سالی دوبار خرید اساسی دارم آرایشگاه هم ماهی یکباره ولی بازم هیچی نمیمونه برای پس انداز 

راستی حقوقم ماهی یک و پانصد هستش

اگه میتونی روزانه ده تومن یا20تومن بزار کنار فک.کن نیس اصلا

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با ماهی ۱۵۰۰ واقعا نمیشه پس انداز خاصی کرد. با این هزینه ها .   انشاالله دانشگاهت تموم شد وقت بیشتری اختصاص بده به کارت که درآمدت بیشتر بشه. اونو پس انداز کنی 

یه خانم مستقل و قوی 

ماهی ۵۰۰ بذارید کنار توی بانک بذارید که از کارکرد حساب بعدا بتونید وام بگیرید

پولتون به دو سه تومن رسد طلای کارکرده بدون اجرت بخرید

تا زمانی که لازم داشتید طلا ها رو نگه دارید اون موقع بفروشید

حتما طلای فاکتور دار بخرید که برای فروش اذیت نشید

و مهمتر طلای نو اصلا نخرید چون قسمت زیادیش سود و اجرت و مالیات هستش

کاربر آقا 
2738
ماهی ۵۰۰ بذارید کنار توی بانک بذارید که از کارکرد حساب بعدا بتونید وام بگیرید پولتون به دو سه تومن ...

من دایم ب حسابم پول میادو میره ولی پول نگه نمیدارم در حد دو سه تومن بمن وام میدن؟

من دایم ب حسابم پول میادو میره ولی پول نگه نمیدارم در حد دو سه تومن بمن وام میدن؟

خیلی خوبه که

مهم نیست نگه ندارید مهم اینه هر روز توی حساب پول بیاد و بره

کدوم بانک؟

برید سایت بانک معدل بگیرید

بعضی بانک‌ها وام ۴ درصد نمی‌دن فقط ۱۸ درصد که ارزش نداره

کاربر آقا 
خوب در ماه چقد خرجت میشه تقریبا؟

خوب کرایه رفت آمدم حدودا ماهی 100ت

آرایشگاه هم حدودا ماهی70ت

لباس و کفش و کیف 6ماهی 500 ت که معمولا لباس و کفش هستش چون استهلاک بالایی دارند ولی معمولا با کیفیت میخرم تا چند سالی بشه پوشید

قسط دانشگاه هم 1 میلیون ت

مابقیش خرج خورد خوراک و شارژگوشیم میشه

تازه اگه مجبور نشم بعضی از وسایلم رو تعمیر کنم مثل گوشیم

ماهی ۵۰۰ بذارید کنار توی بانک بذارید که از کارکرد حساب بعدا بتونید وام بگیرید پولتون به دو سه تومن ...

تاحالا ندیدم طلای کارکرده کسی بفروشه ؟ معمولا همه طلای نو تو ویترین دارند 

2706