2733
2734
عنوان

کیا تا حالا ضایع شدن بیان😕

102 بازدید | 10 پست

با جاریم اینا رفته بودیم مسافرت شوهرم ازم عکس میگرفت منم فیگور میگرفتم یهو دیدم جاریم دوربیتشو سمت من گرفته فک کردم داره عکس میکیده منم ژست گرفتم بعدش رفتم بهش گفتم ببینم عکسم چجوری شد برگشت گفت من از تو عکس نگرفتم😣

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واای من دست دراز کردم با برادر شوهرم دست بدم اون نداد یعنی محو شدم جلو همه

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم

عید دختر دایی بیشعورم و مامانش و عروسشون ب ردیف وایساده بودن من ب مامانش دست دادم و بعدش دستم و گرفتم جلوش دستم و نگرفت بعد عروسشون دستم و گرفت. 

خیلی بدبخته کلا

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
2738
فک میکنن خیلی حالیشونه و خودشونو سر تر از بقیه میدونن 

خخخ ب نظرم اینجور آدما از درونشون خیلی پوچ هستن من همیشه ب عنوان یه مریض بهشون نگاه میکنم.

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
عید دختر دایی بیشعورم و مامانش و عروسشون ب ردیف وایساده بودن من ب مامانش دست دادم و بعدش دستم و گرفت ...

واقعا مریضن منم یه بار به عروس خاله شوهرم تو روز عروسیش دستم و بردم جلو تبریک بگم دستشو نیاورد عقده ای نمیدونم نظر داشتن به شوهرم انگار

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...