2737
2734
عنوان

شوهرم پشیمون شده!

1007 بازدید | 59 پست

سلام

حدود یک ماه پیش ما میخواستیم مبل بخریم بعد با شوهرم یک مدل رو انتخاب کردیم سفارش دادیم یعنی شوهرمم موافق بود همونجا هم خودش بیعانه داد اینم بگم فروشنده ش ی خانم خیلی زبون باز بود بعد شوهرم ی میز انتخاب کرد من یک میز خانمه گفت مدل و رنگ مبل رو ما (یعنی من و خودش) انتخاب کردیم بذار میز و شوهرت انتخاب کنه در صورتیکه شوهرم با مدل مبل موافق بود خلاصه دو سه روز که گذشت شوهرم گفت من از مبل بدم میاد تو اصرار کردی بخریم! ولی در عین حال خودش رفته بود بقیه مبلغ رو هم پرداخت کرده بود بدون اینکه من بدونم حالا مبل بعد از یک ماه اماده شده و اوردن از وقتی اوردن با من و بچه ها سر هر موضوعی بحث و دعوا میکنه انقد که دیگه چشمم ب مبله می افته تهوع میگیرم و حاضر نیستم بشینم روش خسته م کرده دیگه هرچی میگه من سکوت و مدارا میکنم هی بدتر میکنه چیکار کنم؟ چی بگم دهنش بسته بشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چرا مگه چشه؟

اگه میتونی عکسشو بده

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

اشکال نداره پول داده زورش تومده چندوقت بعد خوب میشه باز

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2738

ای بابا چه بد 

حالا ما یه پولی داشتیم من میگفتم کابینتا رو عوض کنیم اون میگفت مبل بخریم .آخرشم رفتیم مبل خریدبم حالا هی بهش میگم دیگه کابینت نمیشه عوض کرد خیلی بدی که نزاشتی 

میگه مبل لازم بود نمیخریدیم دیگه نمیشد .

محل نزار بهش.میخواد خودشو خالی کنه.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

مبااااارکه عزیزم

باید همونجا زنه رو میشستی تا نظر چرت نده

میگفتی عزیزم شما که توی خونه ی ما زندگی نمیکنی.من و همسرم الان به توافق رسیریم انتخاب کردیم.میز رو هم با هم انتخاب میکنیم

الانم کاری که از دستت بر میاد اینه که با شوهرت مهربون باشی تا از سرش بیفته.و یجوری نشون بدی نظرش واست مهمه و از نظر تو خوش سلیقست

2706