2733
2734
عنوان

این پسر خیلی خشکه😐☹

347 بازدید | 35 پست

با ی پسره دوبار رفتم بیرون

خیلی خشکه مثلا میریم کافه سفارش میده بعد میگه بریم 😑

من خودم پرحرف و شیطونم ولی خب این وقتی ساکته منم ساکتم همش

حوصلم سر میره این چ پسریه😶🤦‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کات کن ایششش

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰
2738

چندسالته

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
فک میکردم چون اولشه ابنجوریه

اینا اخلاقشون ماسته کلا خوبم نمیشن

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰

خب پسر خشکیه دیگه . اگه احساس میکنی به روحیاتت نمیخوره نمیتونی واسه آیندت روش حساب کنی. حتی واسه وقت گذرونی هم مناسب نیست. باید با یه آدم درونگرا مثل خودش دوست بشه. درونگرایی اصلا چیز بدی نیست من خودم درونگرام قرار نیست که همه شکل هم باشن

عشقم دخملم👨‍👩‍👧

یکی بیاد منو توجیح کنه

یه پسر فوقولعاده از هر لحاظ

از پارسال چت میکردیم

از هفته پیش خواستیم جدی بشیم

من گفتم شماره نمیدم گفت بریم بیرون گفتم نه😐

گفت یا 0 باشیم یا 100

هیچی دیگه دیشب کات شدیم

البته اصلا شروع هم نکرده بودیم

این چه مرضیه نمیتونم باکسی باشم؟

همشم تقصیر من چلاق😕

کیستَم؟؟؟یِک تِکِه تَنهایی:(