2703
2553

سلام عزیزان من ۳۳هفتمه وراهم ب مامانم دوره ۵_۶ساعت.بعد مامانم میگه تاریخ زایمانت کی هس ک من چندروز قبلش بیام حالا من موندم کدوم تاریخ دقیق هست توی سونو ان تی۲۱اسفند،آنومالی۱۷اسفند وسونویی ک دیروز رفتم زده۵اسفند.بنظرتون کدومو حساب کنم و ممکنه هیچکدوم ازینا نباشه؟؟حالا جاریمم فاصلش یساعته باهام گفته من میرم ولی سنش یکم کمه ۱۷سالشه .بنظرتون چکارکنم؟

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانت اگه امکانشو داره از همون پنجم اسفند بیاد تا دردت شروع شه بمونه

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2720
تو هر وقت رفتی بیمارستان خبر بده مامانت بیاد

خب ممکنه شب دردم بگیره بعد مامانم پاشم دردمیکنه نمیشه ک راهش دوره ۶ساعت

خوب وقتی دردات شروع بشه بیشتر از یک شب طول میکشه از کم شروع میشه تا زیاد بشه من خواهر شوهرم اینطوری بود از شب قبل دردش شروع شد ولی رحمش بسته بود بستری نشد توهم اولین دردت شروع شد بگو مادرت بیاد

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
2714

نگران‌نباش زایمان کنی تا۲روز مهلت دارن خودشونو برسونن

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

خوب به مامانت بگو ۱۴ بیاد که اگه ۱۵ یا ۱۷ شد در هر صورت پیشته 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
خوب وقتی دردات شروع بشه بیشتر از یک شب طول میکشه از کم شروع میشه تا زیاد بشه من خواهر شوهرم اینطوری ...

اخه دوست خودم شکم اولشم بود ساعت۸دردش گرفت۱۱زایمان کرد همه یجورنیستن

سلام عزیزم. دکتر اول به من یه تاریخ گفت بعد موقع غربالگری یه تاریخ دیگه گفتن. ولی بچه م کلا اون تاریخا به دنیا نیومد. دکترم گفت ۱بهمن غرباگری گفت ۳ بهمن اونوقت ۵ بهمن به دنیا اومد. دخترمم همینطور. طبق تاریخ به دنیا نیومد ولی چون الان نزدیک ۸ ساله گذشته از دخترم تاریخاش یادم نیست

برای چراغ های همسایه هم نور آرزو کن بی شک حوالی ات روشن تر خواهد شد
خب ممکنه شب دردم بگیره بعد مامانم پاشم دردمیکنه نمیشه ک راهش دوره ۶ساعت

منم عین تو بودم فاصله داش  بین تاریخ سونو ،ان تی ان

مامانمینام راشون دور ،۹ ساعت راه

هی مامانم میگفت زود ز ما بگو ،ما زودتر بیایم،منم عریب البته خواهرمینا اینجان ولی اونم کلی مشعله داره

ولی یهو دردم گرفت،شبونه زنگ زدیم مامانم ک بیاد

همون موقع حرکت کرد ،منم طبیعی تا صب ۸ صب درد کشیدم

مامان ک رسید بچه ب دنیا اومده بود😁😁

اصل نگران نباش 

زایمان طبیعی ساعت نداره یک دفعه درد میگیره ممکنه تا هفته ۴۰ بری 

بعد بیشتر کار وقتی هست که بیای خونه انجا یکی باید باشه غذا بپزه و ب بچه برسه و خودت 

تو بیمارستان پرستارها و خدمات بیمارستان هستند کافیه یکم پول بهشون بدی بچه برات تعویض میکنند و کمکت میکنند 

طبیعی بعدش میتونی راه بری و دستشویی بری فقط بچه هسا اونم کمک بگیر فوقش 

من‌سر زایمان اولم بچه رو موقع شیر میدادن دستم فقط خودشون بردن عوض میکردند و اینا دومی خواهرم پیشم بود 

پس چرا سونوی ان تی و آنومالی، هیچ کدوم تاریخ زایمانو به من نگفتن؟

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2706