2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ولی بهترین وتضمینی ترین روش برای درمان جوشه

براهمه اینجوری نیست من تاموقعی ک میخوردم خوب بود 3چهار ماه بعدازقطع کردنش برگشتن

اول برو علت جوش زدنتو پیداکن از درون خودتو درمان کن

راکوتان ایرانیش هست ولی اصلا به درد نمیخوره بنظر من سمتش نرید من گرفتم یه چندتاشو خوردم انداختم اونجا 

خارجیشو قبلا میگرفتم خوب بود عوارضیم برام نداشت

الان زینک پلاس میخورم عااااالیه صورتمو خیلی شفاف و صاف کرده جاهای قرمزی جوشا رو هم برده با اینکه من مرتب و به موقع نمیخورم ولی صورتم خیلی خوب شده تازه شروع کردم😍😍😍

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
2738
من دکترزنانم رفتم برای جوش صورت وبدنم آخرش بعدکلی آزمایش وخرجی که رودستم گذاشت گفت شده ازاونورآب را ...

خارجیش خیلی خوبه ولی ایرانیش رو به هیچ وجه نخور که سود که نداره هیچ ضررم داره

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
راکوتان ایرانیش هست ولی اصلا به درد نمیخوره بنظر من سمتش نرید من گرفتم یه چندتاشو خوردم انداختم اونج ...

زینک پلاس هرروزمیخورین؟عوارضش چیه؟ایرانی راکوتان فقط پول خرج کردنه بیفایده س

زینک پلاس هرروزمیخورین؟عوارضش چیه؟ایرانی راکوتان فقط پول خرج کردنه بیفایده س

من گرفتم که هرشب بخورم ولی تنبلی میکنم یادم میرم ولی دو روزی یکی رو دیگه میخورم هم برا مو و ناخن خوبه هم صورت برا من که تا الان عوارضی نداشته فکرم نمیکنم عوارض خاصی داشته باشه ولی الان شاید ده تا دونه هنوز نخوردم ولی واقعا تغیر پوستمو حس میکنم

براهمه اینجوری نیست من تاموقعی ک میخوردم خوب بود 3چهار ماه بعدازقطع کردنش برگشتن اول برو علت جوش زد ...

من همه راهیوامتحان کردم حجامت وطب سنتی وعرقبات وخیلی دیگه ولی فایده نداشت کمترین دوره استفاده راکوتان یکساله

2706