2703
2553
عنوان

خانم های وارد به رنگ مو. کمک میخوام

210 بازدید | 30 پست

دیشب موهاشو رنگ کردم. اول دکوکرم زدم بعد بلوند روشن 8 زدم موهایم جلوش زرده پشتش نارنجی چی بزنم روش از این رنگ در بیاد؟؟؟؟ اصلا نمیخوام تن زرد و قرمز تو موهام باشه. بنظرتون دودی 6 خوبه ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ببین خیلی نارنجیه و رو این پایه رنگ خوشگل در نمیاد اصلا نگر اینکه پایتو ببری بالا که کار خودت نیست 

اگه دودی بزاری حتما یه بند انگشت قرمز بریز توش یا تو رنگ های شکلاتی رو پایه ۷ بزن

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود

برا من چند روز پیش دکلره کردن البته آرایشگر گفت دکلره ضعیف کرد . چون موهام رنگ داشت جلو موهام رزد پشت موهام نارنجی . حالا برا تو خوبه . برا من خیلیی اختلاف رنگ داشت . شرابی عنابی زدم

کاربر قدیمی هستم.   
2714
برا من چند روز پیش دکلره کردن البته آرایشگر گفت دکلره ضعیف کرد . چون موهام رنگ داشت جلو موهام رزد پش ...

باید همپایه می کرده خیلی دکلره کردن کاره مهم و سختیه واردیت می خواد من خودم کارم بود ولی چند وقته نمیرم آلرژی پیدا کردم تو اقدانم هستم فعلا نرفتم 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
برا من چند روز پیش دکلره کردن البته آرایشگر گفت دکلره ضعیف کرد . چون موهام رنگ داشت جلو موهام رزد پش ...

بهش هیچی نگفتی؟ حالا من خونه گذاشتم خیلی هم هزینه نکردم 

باید همپایه می کرده خیلی دکلره کردن کاره مهم و سختیه واردیت می خواد من خودم کارم بود ولی چند وقته نم ...

خوب چونکه خودم مخالف دکلره بودم . و میترسیدم به موهام آسیب بزنه . و اینکه رنگی هم ک میخواستم با دکلره خودشو در میومد. برا همین بهم گفت دکلره ضعیف میزنم برات .

کاربر قدیمی هستم.   
2706