2726
عنوان

شش هفته ام،لکه بینی دارم،دردهم ندارم،

| مشاهده متن کامل بحث + 182 بازدید | 29 پست
قهوه ای،از پریروز سروع شد،دیروزدکتررفتم،یه کم میترسم،

ان شاالله ک چیزی نیست و نی نیت سالمه عزیزم 

ولی چون پرسیدی میگم منم مث تو بودم لک قهوه ای داشتم رفتم دکتر سونو نوشت و وقتی رفتم گف بنظر میاد ک سقط شده اونم سقط خاموش

بازم توجه نکردم صبر کردم دوهفته بعد رفتم سونو ک گف باید سقطش کنی قلب نداره.

ولی تو امیدتو ب خدا ببند هیچم ب این تجربه های بقیه فکر نکن 

امیدوارم ک زوده زود صدای قلب نی نی تو بشنوی.

یا امّ البَنـینْ😢سالروز وفات شما تیکر میزنم تا زمانے کہ جوابمو بدے بہ حقِّ عبّـاسٺ🙏 میدونم دست رد ب سینم نمیزنے بہ حرمَٺ حُسَینٺ❤️ 🥀🥀🥀 تا حالا دیدے انگشتت رو بذارے کف دست نوزاد،چطورے محکم انگشتت رو میگیره!الـــــهے 6ماهـــــہ اَباعَبداللّه دستت رو همونجورے بگیره🙏❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر،برام دعاکنین طوریمون نشه.

انشالا هیچی نمی شه گلم استرس نداشته باش میدونم الان چه حالی هستی ولی همشون می گذره و انشالا نی نی سالم میاد بغلت

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السو
2728

حالا عزیزم من پسر اولم خونریزی کرده بودم وحشتناک  رفتم دکتر ۷هفته بودم گفت قلب نداره باید سقط شه بعد یه هفته رفتم سونو  گفت سالمه الان کلاس اول هست توکلت به خدا باشه

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السو

کلاً تو هفته ۶ بخاطر تشکیل قلب طبیعیه
من هفته ۶در حد پریودی خونریزی داشتم شیاف و آمپول پروژسترون زدم
قطع شد ولی تا شیاف رو قطع میکردم دوباره لکه بینی شروع میشد
یکمی در حد یه قاشق شیره انگور بخور خیلی کمکت میکنه
استراحت کن و رو پهلوی چپ دراز بکش و پاهاتو بالا نگه دار و گرمیجات اصلاً نخور
پله هم بالا و پایین نرو
دستشویی فرنگی استفاده کن
گلاب بو کن و براش سوره یاسین و آیه الکرسی بخون

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

منم ائل خونریزی کردم بعدم لک قهوه ای داشتم استراحت و شیاف استفاده کردم الان پسرم دو سالشه

راهش فقط همینه و اینکه هشت هفته بری تکلیفت معلوم میشه ببینم قلب تشکیل شده یا نه.  ان شالله که طوری نیس

برای حال دلم صلوات مهمونم میکنی؟  
بفرما عزیزم

من ۵ آخرین پریودیم بود یعنی تموم کردم و قرار شد دیروز باید پریود میشودم اما فقط لکه بینی دارم همین بنظرت برم دکتر احتمال بارداری هست چون ۶ ماهه اقدامم 

یه جا نوشته بود                وقتی یکی داره  با تمام وجود نصحیتت میکنه            مخاطبش تو اون لحظه تو نیستی                             خودش در گذشته شه!
من ۵ آخرین پریودیم بود یعنی تموم کردم و قرار شد دیروز باید پریود میشودم اما فقط لکه بینی دارم همین ب ...

جیگر جون شاید لک لانه گزینی باشه،آره عزیزم،حتمابرو،خداروچه دیدی،شایدباردارباشی.

جیگر جون شاید لک لانه گزینی باشه،آره عزیزم،حتمابرو،خداروچه دیدی،شایدباردارباشی.

ممنون دورت بگردم انشالله همیشه تو ونی نی جونت سالم باشید 

یه جا نوشته بود                وقتی یکی داره  با تمام وجود نصحیتت میکنه            مخاطبش تو اون لحظه تو نیستی                             خودش در گذشته شه!
2706