2726
عنوان

خانومای بالای 35 سال بیایین ببینیم

| مشاهده متن کامل بحث + 55088 بازدید | 2000 پست
مننننم همین فکرووو کردم ،اخه تو هر تاپیکی میرفتم بچه مچه زیاد بود فکر میکردم من مامانشونم  خدا ...

منم خیلی خوشحال شدم این همه هم سنو سال دیدم 

خدا جونم سلام . خدایا خیلی ممنونم به خاطر تمام چیزهایی که بهم دادی . خدا جونم لطفا دوباره معجزتو نشونم بده .خدایا معجزه میخوام یا حضرت زهرا خودت قول دادی بهم  خدایا خودت میدونی منظورم چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم متولد ۶۲ هستم.  ازدواج اولم سال ۸۴، حاصلش پسرم بود که سال ۹۰ از دستش دادم.  ازدواج د ...

بچت چرا  فوت  شد   سر همون جدا شدی

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2728
ا ره منم فکر نمیکردم آخه اینجا نظرات که میخونم احساس میکنم زیر 20هستن اکثرا

قبول دارین جوونتر از ماها گذشت و صبرشون نسبت به ماها کمتره؟؟

دایم از طلاق حرف میزنن اکثرا تو حوفهاشون خودخواهی دیده میشه... لااقل تاپیکهایی که من خوندم اینجور بوده

۳۶ سالمه لیسانس ۱۴ ساله ازدواج کردم دوتا دختر ده و نیم ساله و دو و نیم ساله دارم خانه دارم

دختر  عشقه  اونم  چندتا   

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

من 41 سالمه. بچههام 18 و 11 ساله هستن. شاغلم. از 35 سالگی به بعد رو خیلی دوست دارم. یه جور ثبات فکر و خرد ایجاد میشه انگار. به شناخت دست پیدا میکنی . به جواب خیلی از سوالهایی که همیشه داشتی میرسی. در مجموع خوبه. خدارو شکر.

آره منم همینطور بخدا  اصلا آدم نمیدونه طور باید باهاشون رفتار کرد

من با پوشش دخترم مشکل دارم و اینکه اصلا اهل کار کردن نیست

خدارو شکر با اینکه تک فرزنده لوس و پر توقع نشده ،اما با پوششش مشکل دارم نمیخوام هم بهش چیزیو تحمیل کنم

[QUOTE=120790209]قبول دارین جوونتر از ماها گذشت و صبرشون نسبت به ماها کمتره؟؟  دایم از طلاق حرف میزنن اکثرا تو ...[/QUOTEاصلا انگار  دهه ۷۰  تو یه دنیای دیگن 

یه موز به من هم میدین🙄😁

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2706