2733
2734
عنوان

کمک فوری نیاز دارم برای درمان شپش

| مشاهده متن کامل بحث + 60460 بازدید | 87 پست

ما یه سری شپش گرفتیم😐

اون شامپورو که طبق دستورالعمل استفاده کن.موه کوتاه بشه.با محلول آب و سرکه سفید هم روزی یک ربع شونه کن بعدش برو حموم.هر روز.تخم شپش از رو موهاش کنده می شه.یه تجربه هم داشتم که موی کوتاه شپش نمی گیره.یعنی دخترم گرفت .ما ها هیچ کدوم شپش نگرفتیم ازش.ولی بازم شامپو زدیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شامپو ضد شپش بگیر هم مو خودت هم مو بچت بزن!اسپری ضد شپش برا لباس و وسایل خونه هم داروخانه داره بزن،ب ...

نمی تونم بگم نیاد چون بعد از دو سال الان تونسته جور کنه بیاد خونمون خیلی از هم دوریم 

«أَلا بِذِکرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ القُلُوبُ
ممنونم از همتون همه کارایی که گفتید رو امروز انجام میدم حتی به قیمت غیبت فردا از مدرسه ش .لخدا دیشب ...

مدرسه مگه اجازه میده باشپش توموهاش بره؟

استرس گرفتم

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
ما یه سری شپش گرفتیم😐 اون شامپورو که طبق دستورالعمل استفاده کن.موه کوتاه بشه.با محلول آب و سرکه سف ...

نه ربطی نداره 

من تومرکزبهداشت پسربچه باموی یک سانتی دیدم که سرش رو شپش بود

ولی خب کنترل شپش روموی کوتاه قطعا بیشتره

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
2738
ده سال از مدرسه گرفته

من بچه ام حدود یکماه شپش داشتیم و نمیدونستیم که علت خارش سرمون چیه و... تا اینکه یه صبح زود موقع اذان صبح متوجه شدم.اول اینکه سر خودم و دو تا بچه هام رو اسپری حشره کش تارو مار زدم و دو دقیقه بعدش با شامپو کامل شستم و بعد کل پتو ها و با اب گرم شستم.کاور تشک و بالشت و کل لباسهامون رو با اب گرم شستم .کیسه ماشین جاروبرقی رو عوض کردم و کل خونه رو جارو کشیدم و بعد تخت بچه هام رو اسپری زدم و بعد عصر براشون شامپو ضد شپش زدم و دوباره رفتن حمام.و اخر شب سرشون رو حسابی روغن بادام تلخ کشیدم و پلاستیک گذاشتم سرمون و تا صبح راحت خوابیدیم و کلا ریشه کن شد.الان یکسال و نیمه دیگه نداریم.تو یک روز نسلشون رو قطع کردم

مدرسه مگه اجازه میده باشپش توموهاش بره؟ استرس گرفتم

مدرسه مگه هر روز چک می کنه ؟ اما تحقیق کردم دیدم یکی از شاگردا هستش یکساله داره مامانشم بیخیال میگه درمان نمیشه؟ چه کنم .خدا لعنتش کنه .

«أَلا بِذِکرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ القُلُوبُ
برام دعا کنید تو رو خدا دارم از نگرانی قالب تهی می کنم دیابتی ام و از شدت استرس قندم رفته بالا .لعنت ...

عزیزم این کارایی که بهت گفتم رو بکن راحت راحت میشی.به هر کسی گفتم اونم راحت شده از شرشپش.یکی از دوستان بود میگفت یکساله شپش داره و بعد از اینکه اینکارو رو کرده بود از شرش راحت شده بود.من کل روسری و کلاه و رو با اب گرم شستم

برام دعا کنید تو رو خدا دارم از نگرانی قالب تهی می کنم دیابتی ام و از شدت استرس قندم رفته بالا .لعنت ...

میدونم چی میگی چون خودم درگیر بودم اول خودت رو آروم کن دختر خوب نفس عمیق بکش از بین میره فقط کمی حوصله کن برات صلوات فرستادم ایشالا زودتر رفع میشه. 

سلام اگه امکانش هست موهای دخترت رو کوتاه کن و لباس های و حوله وملافه و حتی شونه با آب داغ بشور اگه نمیتونه و میترسی خراب بشن بزارشون توی کیسه زباله بزرگ تا یک ماه بزار بالکن یا انباری و خونه و اتاق ها رو مرتب جاروبرقی بزن توی حمام به موهاش سرکه سفید بزن تا خوب آغشته بشه و بعد با شونه دندونه ریز شونه کن کف سرش با سرکه خیس شده شپش ها نمیتونن خوب راه برن موهاش رو باز کن دونه دونه در بیار بندازشون تو آبراه بعد ۱۵تا ۳۰ دقیقه موها شو بشور و کل لباس هاشو ۲۴ساعت تو آب بخیسون یا با آب داغ بشور و بعد اتو کن موهای سرش بعد سرکه خشک میشن ولی سرکه جدا کردن تخم شپش از مو رو راحت میکنه  شب تا صبح به موها دخترت سس مایونز بزن و کیسه نایلون رو موهاش بکش صبح بشورش اینجوری اگه شپش مونده خفه میشن موهای خودت هم دوبار پشت سر هم رنگ کن و بعد اتو مو بکش موهای نزدیک کف سر هم اتو کن تا تخم ها از بین برن سس مایونز بی ضرر هستش چند شب پشت سر هم امتحان کن 

2706