2737
2734
عنوان

باردارا ؛؛ حساسا نیاین؛؛ میخوام ی چی ترسناک بگم😫😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 10448 بازدید | 398 پست

خودشم قران بخونه مادربزرگتم تاصب قران بخونه هرکی اصلاتوخونه بلده بخونه شایدخوب شدچون اون خودش نیس داره عربی حرف میزنه ومیگه نخون اون جن درونشه که رفته بدنش اذیتش میکنه اون زنداییت خودش توعذابه الان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اون توبدنش جن رفته بایدببرین پیش دعانویس معتبردعابخونه التماس کنه شایددربیادمیشه چنین چیزی من شنیدم

فک نکنم آدم خبره تو ایران باشه که بتونه از بدنش خارج کنتش...من تو کردستان عراق دیدم که یکی هست که جن هارو خارج میکنه از بدن آدما...خدا کمکش کنه چقد عذاب میکشه...اسی بگو کبریت روشن کنن بزنن به گردنش نزدیک به شاهرگش چندین بار هی بسوزوننش و قرآن بخونن..چند نفرم حتما باید باشن که دستو پاشو بگیرن.وگرنه حمله میکنه به طرف...بگو حتما حتما این کاررو بکنن

دختره عربی بلده حس میکنم داره بازیتون میده نمیدونم چرا باورم نشد

کاش لااقل اینطوری باشه و الا خدا رحم کنه به همه شون این بهترین حالت ممکنشه

من هنوز نفهمیدم تو کشوری که سرانه مطالعه‌اش یک دقیقه‌ام نیست، اینهمه روشنفکر تو مهمونی‌های فامیلیش از کجا میاد؟؟؟؟
بچه ها اگه اسکیزوفرنی داره پ چرا عربی فصیح حرف میزنه

شاید بلده

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
خودشم قران بخونه مادربزرگتم تاصب قران بخونه هرکی اصلاتوخونه بلده بخونه شایدخوب شدچون اون خودش نیس دا ...

عزیزم ما میگیم چرا نگفتن دخترشون مریضه هیچی نگفتن؛؛ فقط گفتن داداشش تعصبیا اجازه ی هیچ رفت و امدی نمیده

2738
روزا خوبه دم غروب تا صبح غش میکنه فریاد میزنه چوب مییاره ؛؛ اره میگه بش میگه من ۵ساله عاشقتم چرا ازد ...

وای جن عاشق داره باید ببرین درمونش کنین بنده خدا روخیلی زجر میده .شما اعتقاد ندارین دلیل نمیشه وجود نداشته باشه .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

[QUOTE=120789744][QUOTE=120789670]همین دو کلمه میشه عربی فصیح؟؟[/QUOTفصیح یعنی مثل کتابا اره این دو جمله رو کتابی میگ ...[/QUOTE

من با اینکه جن داره و...مشکلی ندارم بالاخره جن تو قرآن اومده ولی این دو کلمه رو که بچه های ترک و کرد و لرم بلدن همون دوره ابتداییش 

اصلا اجازه نمیدادن داییم بره یا دختره بیاد میگفتن ما مذهبی هستیم این رسمارو نداریم تا روز عروسی

راس میگن اصفهانیا اینجورین نمیزارن دختر بمونه یا برعکس پسر بمونه،بندنه ام جاشو جدا میندازن

استارتر منم تگ کن اگه خوب شد زنداییت،خدا حودش کمکش کنه

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2706