2726
عنوان

خانما هرکی برای حاجت دلش هرچی دوس داره بگه میخونم براش

| مشاهده متن کامل بحث + 1275 بازدید | 355 پست
عزیزم میشه بهم دعا کنی خدا بهم دوقلو پسر بده برات ایه الکرسی خوندم .ممنونم 

ان شاءالله خدا بهت ۴قلو بده ۲تا پسر ۲تا دختر.

دخمل مخمل برا هرخونه ای لازمه مثل نون شبه

تظاهر میکنم به زندگی کردن
ان شاءالله خدا بهت ۴قلو بده ۲تا پسر ۲تا دختر. دخمل مخمل برا هرخونه ای لازمه مثل نون شبه

دارم عزیزم یه دوقلو دختر ماشالله چهار تا گلدسته دختر دارم وبه وجودشون افتخار میکنم ولی چون خودم برادر ندارم دوست دارم دخترام برادر داشته باشن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باران جان

برای صاحبخانه شدنم دعا کن، خیلی خاص.

خدا اجرت بده

بالاخره یه روز میاد که احمدها به تاریخ بپیوندن!!! از افتخاراتم در زندگی: ۱. دلم نمی خواد مادر باشم ۲. عمه نیستم (عمه فحش خورش بالاست)
دارم عزیزم یه دوقلو دختر ماشالله چهار تا گلدسته دختر دارم وبه وجودشون افتخار میکنم ولی چون خودم براد ...

ووووویییی بخورمشون خدا حفظشون کنه.

حالا که انقد دوس داری برو تعیین جنسیت کن که خیالت راحت باشه

تظاهر میکنم به زندگی کردن
2728
ووووویییی بخورمشون خدا حفظشون کنه. حالا که انقد دوس داری برو تعیین جنسیت کن که خیالت راحت باشه

فدای شما بشم .ناخواسته باردار شدم و داغوونم یه ماهی هست نه ازمایش رفتم نه سونو از بس کلافه ام .خدا خودش بهم رحم کنه 

عزيزدلم برام دعا ميكني مشكل ماليمون حل بشه و اينكه پسرم موفق باشه منم برات صلوات ميفرستم♥️

۵ تا سوره کوثر الهی رزق و روزیتون فراوووووون بشه جانم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد
2706