1874
2106

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

ای دس تپلی پا تپلی 😍 

خدا حفظش کنه براتون

تیکر منم یه روز واقعی میشه میدونم😍من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩
2124
2050

ای جونم 😍😍😍😘😘😘 لپاشووووو😘😘😘😘

🧿🧿🧿🧿🧿

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

میتونه بشینه؟ ....ماشاالله . پسر من دیر نشست . دیر چهار دست و پا رفت . الان یک سال و یک ماهشه هنوز راه نمیره ...فقط چند دقیقه می ایسته و بعدش میوفته . چیکارش کنم؟ 

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

ای جاااانم نفس خانوم😍

💙مرسی ک پست اول گذاشتی💙

خانومای باردار! تحقیق کنید تو بارداری ج کارایی باید کرد ک بچه تون کولیکی و رفلاکسی نشه .من الان بچه ام رفلاکسی شده همش کریه و درد و بغل   من گلپایگانی ام.. ازدواج کردم تهران.غربت و تنهایی سخته واقعا.دعا کنید واسه غریبا ❤❤
2051