2726
عنوان

دارم دیییوووونه میشممممم حالم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1122 بازدید | 97 پست
اوووو فراموشش کن بابا . تو الان خودت زندگی داری . بازم میگم قرآن بخون از این افکار دربیای

نمیتوووونم بخدا امتحان کردم

شوهره بی همه چیزم باعث شده من حس تنهایی و خلا داشته باشم خیلی تنها و داغونم

هیچی حالمو خوب ننیکنه

پس اون خوشه شایدم خیلی خوشبخت شمام بهتره فراموشش کنی تا آرامش به زندگیت برگرده هرچند اون بخش تنهایی ...

قید همه چیو زدم مخصوصا این هفته خیلی داغونتر شدم امشبم اون عکساشونو دیدم دنیا رو سرم خراب شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قید همه چیو زدم مخصوصا این هفته خیلی داغونتر شدم امشبم اون عکساشونو دیدم دنیا رو سرم خراب شد

میدونم عزیزم درکت میکنم منم دقیقا تو همین حالم همین الان یه کلیپ عاشقانه دیدم کلی گریه کردم همش تنهام همین الانم تنهام 

خدایا شکرت 
2728
نمیتوووونم بخدا امتحان کردم شوهره بی همه چیزم باعث شده من حس تنهایی و خلا داشته باشم خیلی تنها و دا ...

عزیزم همه همینطورن ،والا فشار اقتصادی بی پولی مردارو داغون کرده وقت ندارن دیگه ب زن و بچه برست ،ب عشق قبلیتن فک نکن ،چونظاهرو میبینی 

عزیزم مام تنهاییم . من شوهرم شبا 12 میاد . الانم دوشبه خونه نیست. وقتی هم میاد خستس. اونام حق دارن تو ایم اوضاع مملکت البته مام حق داریم 

ولی درمورد دوستت فراموشش کن. منم خیلی فکرا سرم میاد فلانی موقعیت خوبی داشت خاستگارم بود وفلان چرا قبول نکردم و کلی فکر منفی دیگه .که همش ازبیکاریه.

شوهرم اصلا بهم محبت نمیکنه تو شهر غریبم همش سرگرم کارشه بر میگرده خسته س همش عشق قبلیم جلو چشامه ا ...

عزیزم همیشه تومجازی سعی میکنن بهترین عکسا روبزارن،توگول دوتاعکس رونخور کسی اززندگی شون ک خبرنداره ...برو خداتوشکر کن زندگی کن منم مشکل تو روداشتم ب خودت برس گردش برو،بیشتر خودتو برای  شوهرت برس ،عزیزدلم شوهرت حتمن خیلی خسته میشه سرکار توهم بهش حق بده

ب جرم اینکه بهشت زیرپایشان بوددنیارابرای خودجهنم کردند🥀 بسلامتی همه مادرها....🥂
میدونم عزیزم درکت میکنم منم دقیقا تو همین حالم همین الان یه کلیپ عاشقانه دیدم کلی گریه کردم همش تنها ...

من تنهایییم  خیلی مفرطه

شوهرم فردا نیره ماموریت باهمم قهریم تقریبا ننبتونم تحمل کنم بازم این روال تنهاییو غم داشتنو

فکرو ذکرم شده الان اون طرف با زنش چیکار نیکنن چی میگن کجا میرن

خیلیییی سختهههه خدااا کمکم کن

اتفاقا من اینجوری بببینم از عشقه سابقم بهتر به زندگیم میچسبم میگم وقتی تو نبوده من خوشه من چرا زندگیمو تلخ کنم 

یه چیزایی شیرینیش به اینه تو گذشته بمونه پس گذشتتو ول کن به هر طریقی شده سعی کن خوشبختی تو زندگیتو ببینی حتی اگه یک دهم درصده 

عزیزم همیشه تومجازی سعی میکنن بهترین عکسا روبزارن،توگول دوتاعکس رونخور کسی اززندگی شون ک خبرنداره .. ...

من حسابییی حس باختن بهم دست داده حتی توان انجام کارای روزمره ام رو از دست دادم

واقعااا دارم زجر میکشم

فکرو ذکرم شده اون و زنش

من تنهایییم  خیلی مفرطه شوهرم فردا نیره ماموریت باهمم قهریم تقریبا ننبتونم تحمل کنم بازم این ر ...

بخاطر اینه که همسرت از نظر عاطفی برات کم میزاره این خیلی بده کاش بتونی با نوشتن یه نامه حرف دلت رو بزنی بنظرم الان که دلت پره بشین و براش یه نامه بنویس از آرزوهایی که داشتی از حس هایی که بهش داشتی و الان از بین رفتن از انتظاراتت..همه رو بنویس بعد بزار تو لباساش بزار وقتی رفت ماموریت اونجا تنها شد بخونه خیلی تاثیر خوبی داره

خدایا شکرت 
عزیزم همیشه تومجازی سعی میکنن بهترین عکسا روبزارن،توگول دوتاعکس رونخور کسی اززندگی شون ک خبرنداره .. ...

خیلیا هم واقعا خوشن.اصلا خوش باشن قرار نیست کسی از کسی جدا شد بدبخت شه یا افسرده خیلیا طلاق هم میگیرن اما زندگی بهتری رو شروع میکنن استارتر باید قوی بشه باید رو خودش کار کنه نباید با دیدن خوشی عشق سابقش حالش بد بشه اونم باید سعی کنه شاد باشه هرچند تو زندگی متاهلی یه طرفه نمیشه یه زندگی رو شاد نگه داشت

خدایا شکرت 
بخاطر اینه که همسرت از نظر عاطفی برات کم میزاره این خیلی بده کاش بتونی با نوشتن یه نامه حرف دلت رو ب ...

شوهرم در کل ادم سرد مزاجیه خصلتش اینه چند بار بهش گفتم و تاثیری نداشته

حتی تو رابطه جنسی واسم خیلی کم میزاره و منم خیلی زده شدم چون ازدواج دوممه و سرپناهی ندارم مجبورم تحمل کنم

بخدا من از لحاظه ظاهری و همه چی خیلی ازش سرترو همه میگن خوشگلم اما یه ذره شانس ندارم

همش دوس دارم خودکشی کنم راحت شم

افرین بهت خوشم اومد ازت 

با اینکه امشب دلم از شوهرم شکست اما باز به بودن کسی به جاش فکر نکردم بدبختیم اینه به جای خالی خودش فکر میکنم مثله عقب موندها همینجوری اشک چشام سرازیر میشه😭😭😭😭

2706