2737
2739
عنوان

شب ادراری بچه یکساله

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 48 پست
بابا بچه من 40 روزشم بود جیش نمیکرد

کلیه هاش سالمه اصلا به دکتر گفتی😑

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بابا بچه من 40 روزشم بود جیش نمیکرد

احتمالا پهلوش سرما میخوره ..اصلا عجیب نیست دوستم حتی اگه از یه روزه گیشم جیش نمیکرده 

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2728

عادتش دادم ی ماه پوشکش نمیکنم هر وقت جیش داره میره دم دستشویی یا ی اشاره ای میکنه میبرمش جیش میکنه  شبام اصلا ولی الان چن روزه خودشو خیس میکنه

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍
احتمالا پهلوش سرما میخوره ..اصلا عجیب نیست دوستم حتی اگه از یه روزه گیشم جیش نمیکرده 

شما هنوزم بچه به سرپرستی قبول میکنین ماهی ۲۰۰ تمنم بزنین حسابم قبوله

داش باشوا بیر نفر😍😘

لابدداره باهات لج میکنه خیلی زودازجیش گرفتیش

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
2738
اخه حیفه پوشک کثیف میشه🤣🤣🤣

ربطی ب پوشک نداره نمیخام روزا اذیت شه همش پوشک باشه شبام که اصلا جیش نمیکرد فقط چن شبه جیش میکنه

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍

خدایا خودت ظهور کن،یعنی چی شب ادراری تا دوسال بچه جیش میکنه شب و روز،دختر منم از سه ماهگی شماره دو شو رو دستمال انجام میده الان مثلا یه دفعه تو پوشک کارشو انجام بده باید نگران باشم؟عجب،بچه هنوز بلد نیست جیش چیه خودشو خیس کنه شب ادراری نیست

دنیام دخترم
جدی؟میره دسشویی؟یکسالشه؟ یاللعجب

نمیره دستشویی میره دم دستشویی  یا دستمو میگیره میبره

ربطی ب پوشک نداره نمیخام روزا اذیت شه همش پوشک باشه شبام که اصلا جیش نمیکرد فقط چن شبه جیش میکنه

خب روزا پوشک نبند شبا ببند جیش کرد که کرد نکرد باز شب بعد استفاده کن

داش باشوا بیر نفر😍😘
2706