2410
2553
عنوان

ديگه كم اوردم تو زندگي

| مشاهده متن کامل بحث + 680 بازدید | 84 پست
شوهرم حواسش جمعِ سوتي نميده

سروقت میره سرکار و میاد ؟؟؟؟از حسابای بانمیش شما خبر دارید ؟؟؟تلفنشو ب شما میده ؟؟؟یا دعوا میکنه سر تلفن دست زدن ،البته انشاالله که چیزی نیست ولی ماه پشت ابر نمیمونه هواستونو بخاطر زندگیتون بچتون بخاطر خودتون بیشتر جمعکنید 

شوهرم حواسش جمعِ سوتي نميده

من وقتی خواب بود کننرلش میکردم آخر سر عکس گرفتم نگه از خود درآوردی خلاصه دیگه حودت بشین سعی کن درستش کنی وگرنه نمیشه دیگه جمعش کنی ببین مشاور آنلاین خوبی گیرت میاد با اون حرف بزنی بهتره هر کی اندازه عقلش میحرفه ولی باز مشاور بهتر راهنمایی میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سروقت میره سرکار و میاد ؟؟؟؟از حسابای بانمیش شما خبر دارید ؟؟؟تلفنشو ب شما میده ؟؟؟یا دعوا میکنه سر ...

اره اخه كار ازاده

از حساباي بانكيش هي خبري ندارم خيلي دوس دارم ولي نميدونم چجوري

تلفنشو بله ميده 

ن اينطور نبودن چ مشكلي ك من ازش بيخبرم اتفاقا خوبه ميخنده شاده ولي فقط با من ساكته و بي تفاوته و ه ...

خب شاید از دستون ناراحته ؟؟؟باهاشون راجب این موضوع حرف نزدید ؟؟؟؟که چرا اینطوری شده و مشکلش چیه ؟؟؟حرف زدن خیلی چیزارو حل میکنه 

2720

[QUOTE=120785303]اره اخه كار ازاده از حساباي بانكيش هي خبري ندارم خيلي دوس دارم ولي نميدونم چجوري تلفنشو بله ميده&n ،تلفن دیگه ای نداره ؟؟؟خب همینکه تلفنشو میطه ینی خیالش راحته چیزی توش نیست یا کسی نیست ،بنظرمن زندگیتون یکنواخت شده و عادی ،اکثر مردا همینطورن مثلا میگن این هست دیگه همیشه وقت زیاده ،ناراحت نباش فقط ب خودت برس ،شاد باش ،انرژی مثبت بده حال خودتم خوب میشه 

2714
2706