2737
2734
عنوان

همسرامون بعد بچه دار شدن....

| مشاهده متن کامل بحث + 564 بازدید | 49 پست

البته اعتراف می کنم سهم زیادی از رفتارای زشت و بی فکری هاش حاصل تفکرات و حرفای خانوادشه...

بچه رو بوس نکنید لوس میشه

بغل نکنید بغلی میشه

باهاش حرف نزنید عادت میکنه هی یکی باهاش صحبت کنه

به گریه هاش توجه نکنید یاد می گیره هی گریه کنه

بخشی از سخنان مادرشوهرمه...

بجم طفل معصوم تازه ۴ماهش داره تموم میشه...فک کن جیا میگه شوهر منم گوش به فرمان مادر.......

دنیا فدای لبخندهای دخترم...
البته اعتراف می کنم سهم زیادی از رفتارای زشت و بی فکری هاش حاصل تفکرات و حرفای خانوادشه... بچه رو ب ...

این دیگه مادر شوهر نیست جادوگر شهره اوزه .الان اون بچه بغل نکرده با بچه زیاد حرف نزده پسرش خیلی تحفه و با اخلاق بار اومده .؟ چ حرفای بی ربطی بعضی ها میزنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این دیگه مادر شوهر نیست جادوگر شهره اوزه .الان اون بچه بغل نکرده با بچه زیاد حرف نزده پسرش خیلی تحفه ...

جالبه که تو حاملگیم هرروز یه توصیه ای داشت یک هفته قبل زایمانم گفت من هیچی از بچه داری بلد نیستم...حالا ۳تا نوه داشته یکی هم تو راهه و خودشم ۶تا زاییده....

نه تنها کمکم نمیکنن که حتی وقتی مدر مادرم ماهی یه بار یک روز میان خونم چشم دیدنشون رو ندارن ...بنده خداها تا میوه و نون میارنا ولی از نظر اینا میان بخورن و برن...انقد بی شعورن...انقدر....

اره عزیزم اولاش طبیعیه...اخلاقاعوض میشه...منم تا۵ماهگی دخترم بیشتروقتادعوامون میشه البته خودم شروع میکنم...اعصابم بهم ریختس ازبچه داری...

اینوبگم شوهرم خیلی کمکم میکنه شبامیگه توبخواب خودم باهاش بیدارمیمونم...بعضی وقتاتاصبح بادخترم بیدارمیمونه...س۶تحویلم میده ومیره سرکارچشاش کبودمیشن ازبیخوابی...کلن همدمم شده...دوسشدارم😍🌺

2728

شوهر منم دفعه اول که باردار شودم همش غر میزد از بس غر زد بچم نموند ولی الان بعد چند سال هلاک بچه دار شودنه البته من خودم از این وضع خوشحالم خوب شود اینبار اگه باردار بشم و به دنیا بیارم قدرش رو میدونه

دوست داشتنی ترین ارزو ها دست نیافتی ترین انهاست .زندگی سراب خوبی برای ارزو های انسان است و هر لحظه انسان را از ارزو هایش دور میکند.مگر ان که یک ارزو داشته باشی و اون ملاقات با خدا باشد .در این صورت احساس میکنی هر لحظه به ارزو یت نزدیکتر میشوی و خوشبخترین انسان هستی.😍اگه همه ارزوت فقط خدا باشه خدا خودش ارزوهای خوبی برات میکنه ❤
جالبه که تو حاملگیم هرروز یه توصیه ای داشت یک هفته قبل زایمانم گفت من هیچی از بچه داری بلد نیستم...ح ...

وقتی اینطور ب خانوادت حسودی و بی احترامی میکنن توام محلشون نزار کاری که برات نمیکنن بزار دهن مفتشون بسته بشه حداقل توام خیلی سرد باش تو خونم راه برو هی غر بزن مردم شانس دارن فلان دوستم فلان دختر عمم میگه ما بچمونو مادر شوهر برامون بزرگ میکنه فقط منم شانس ندارم و..... مرد جماعت غر زنشو نشنوه مامانش پرش میکنه

قطعا افسردگی بعد زایمانه بگو هر روز دوش بگیره ارایش کنه او لباس گل گلیه ک گذاشته تو گمد برای مراسمای خاص رو بپوشع عطر بزنه چای بنوشه

والا دور و زمونه عوض شده دوتا فلیپینی بزن بهش بگو نصف کروموزومش ماله تو نصف مال من

برو اینجا واینسا  
2738
وقتی اینطور ب خانوادت حسودی و بی احترامی میکنن توام محلشون نزار کاری که برات نمیکنن بزار دهن مفتشون ...

فایده نداره...چون خانوادش نزدیکمونن.خانواده من شهرستان.روزی صدبار میره سرکلاس مامانش...

حالا تو این ۴ماه بچه داری یک بارم نگفتن خرت به چند ولی انشب عروسی بودیم جلو فامیلاشون عروس جون میوه بخور...عروس گلم شیرینی بخور...بده بچه رو ما نگه داریم...تو شام بخور من نگهش دارم...اصن یه وضی...

خداروشکر من شوهرم همه جوره کمکمه ازسرکار بیاد یه چرت کوچولو میزنه و بعدش توکارای خونه و بچه داری کمکم میکنه و بعضی از کارارو باید ازش بخوای مثل دیکته ی پسرم و ....همیشه ام قبل از دوش گرفتن سرویس بهداشتی رواول میشوره بعدمیره دوش میگیره

تورا باید درسفره گذاشت کنار نان ونمک چون تو برکت خانه ایی عشقم

وای همه اینجور نیستن

برادرا من بعد از بچه دار شدن. سفت و سخت چسبیدن به زندگی و بچه هاشون و پیشرفت کردن 

خواهرم دو ماهه پیش بچه دار شده

دومادمون واسش میمیره 

ظهری مامانم رفت‌ خونه شون

گفت خواهرم داشته آشپزی میکرده

دومادمون لباس میریخته تو ماشین لباس شویی آب میکشیده

نی نی هم خواب

واحد کناریمون هستن.

خیلی خوبه دومادمون. کمک حال خواهرمه

همش میگه من ۴ کیلو طلای ناب دارم.۴ کیلیو کیمیای کم یاب

هر ساعتی از شبانه روز بگی این رو تهیه کن فقط میگه چشم.خیلی دوس داره بچه شو 

شب ها تا صبح مواظب هسته

اوایل زایمان به خواهرم گفته بود شب ها بیدار بمون تا خواب بره

بعد تو بخواب من بیدار میشم کنارش می شینم

مامانم‌گفته بود لازم‌ نی.من خودم هستم بعدم

بچه بیدار بشه کار خداست مادرش بیدار میشه

مامانم‌تا ۴۰ روز خونه شون بود.

وای همه اینجور نیستن برادرا من بعد از بچه دار شدن. سفت و سخت چسبیدن به زندگی و بچه هاشون و پیشرفت ک ...

خداروشکر...

پسرخاله های خودمم همینن...راه دور چرا...بابای خودمم همینه...واکسن دوماهگی بچم مامانم مریض بودن بابام از شهرستان اومد بنده خدا کمک دستم باشه...ظرفامم میشست حتی...

خانواده شوهرم یه طبقه با ما فاصله دارن....

حسودیم شد به خواهرت...خدا زندگیش  رو حفظ کنه الهی

قدرشو بدون

عزیزم مردارو از اول هرجور بار بیاری همونجوری بارمیان مثل سی دی خام میمونن هرچی اول بریزی توش همونو تحویلت میدن و دیگه قابل تعقیر نیستن...از بعضی از مردا باید کارو بخوای یه عزیزم و جانم بذار اول حرفات ببین چه ها کنن واست من الان دوسه ساله دست به راه پله و پارکینگ و حیاط نزدم و جزو وظایف شوهرمه هروقت کثیف بشه خودش باید تمیزکنه 

تورا باید درسفره گذاشت کنار نان ونمک چون تو برکت خانه ایی عشقم
خداروشکر... پسرخاله های خودمم همینن...راه دور چرا...بابای خودمم همینه...واکسن دوماهگی بچم مامانم مر ...

قربانت 

خدا بهت آرامش بده همسرت کم کم‌خوب میشه.

تازه این دومادمون هیچی.

از خدا آرزو میکنم همسری نصیبم کنه مث داماد بزرگمون.

خواهرم شهرستان می شینه.

سه تا بچه داره.

واسه هر سه تا مامانم رفت.

۱۵ ساله خواهرم ازدواج کرده.

هنوز رختخواب واسه خودش و بچه هاش ننداخته.

ماشین زیر پا خواهرمه.بردن و آوردن بچه ها به مدرسه‌،باشگاه و جامعه القرآن با خواهرمه.

شب ها بعد از شام زود میخواه خواهرم.شوهرش بغلش میکنه میذارش تو رختخواب.

دومادمون شب ها آخر شب لباس ها همه رو با ماشین میشوره‌

ظرف ها رو میشوره.کل خونه رو تمیز میکنه.بار آخر آشپزخونه رو طی می کشه میخوابه.

خواهرم حامله بود آب پرتقال میگرفت می ایستاد تا خواهرم بخوره بعد میرفت.

خیلی واسه زن و بچه اش خوبه.

البته ی بدی های هم داره واسه اطرافیان.

ولی واسه خونه اش.هر چی بگم باور نمیکنی.من از خدا میخوام همسری مث دومادمون البته پسر خالمم میشه نصیبم کنه‌

۱۵ساله کارش همینه. 

همه ای کارهای خونه.

آخر هفته ها هم آشپزی میکنه.

چند سال پیش آمده بودن خونه ما.

ما خانم ها رفتیم ی روز گردش بیرون.دامادمون و دو تا داداشم خونه بودن‌.

دومادمون همه کارها رو کرده بود.اشپزی هم کرد.تازه واسه داداشامم قلیون‌چاق کرده بود.ولی خودش اهل قلیون‌نی‌.چای هم نمیخوره.باشگاه میره.

مرد خوب کمه ولی وجود داره.

انشالله همسرت بشه همدم و کمک حالت تنهای سخته.

من که مجردم 

ولی خداروشکر تو خونواده مون داریم‌

2706