2733
2734
عنوان

پای دردودلم میشینی؟؟؟؟😭😭😭

736 بازدید | 62 پست

۱۸سالم بود ک با یه پسر دانشجوی ارشد اشنا شدم دوست شدیم بعد یکسال ازدواج کردیم...توی دوستی عصبی بود یکم ولی به دقیقه نکشیده میومد غلط کردن میوفتاد ...بعد توی عقد بشدت یه بار دستمو زد رو دیوار ک خانوادش فهمیدن دعواش کردن اونم اومد عذرخواهی ...یک ماه بعد عروسی دعوا دوماه بعد دعوا همش دعوا ولی به هیشکس نمیگفتم...چندباری هم کتکم زد ولی الکی میزد اروم میزد ...شبم با گل میومد و ازدلم درمیاورد...پسر مهربونیه ولی مشکل اعصاب داره...خانوادم خیلی ازم دور بودن...بعد یک سالو نیم زندگی بهم خیلی وابسته شده بود جوری ک گریه میکرد باگریه من ...میگفت من بچگی خوبی نداشتم پدرم همش کتکمون میزد مادرمو میزد میگفت من فقط تورودارم...نه غر میزدم سرش ن فهشی ن هیچییی همشم تو خونه بودم سرکارم نمیرم چون خوشش نمیاد کسیم نداشتم...ی شب دلم گرفته بود گریه کردم ازخواب بیدارشد کتکم زد لبمو پاره کرد سرمو کوبوند به دیوارمن فهشی ندادم بهش ...اومدم خونه بابام ولی باهاش قهر نکردم بلیت خرید غذا خرید منم اومدم کلی هم عذرخواهی کرد...قول داد بره دکترو...اومدم اینجا شنبه شب رسیدم...امروز زنگ زد گفتم نمیتونم زیاد حرف بزنم خاهرم(کوچولوعه) گوشیو میگیره ازم جیغ میکشه..بهش پیام دادم واینا...غروب زنگ زدم گفت اس بده حرف نمیزنم منم قط کردم پیام داد بیشعوری دیگه منم گفتم خودتو نشون دادی چه زود...دیگه زنگ نزن گف باش..دیگه زنگ نزد پیامم نداد...خانوادمم بهشون گفتم قهرم نگفتم چیشده...حالا خیلی دلم پره دارم دق میکنم نه بخاطر دلتنگیش بخاطر زندگیم ک داره نابود میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یاد فیلم ملی و راه های نرفته اش افتادم  یه لحظه فکر کردم همونی  😏😏😏

بله و سریال همه چیز آنجاست

❣ دلم می خواهد یک دختر داشته باشم.❣دختری با موهای بلند مشکی و چشم های درشت خندان. اسمش را بگذارم "گیسو" و هر وقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم و گیسهایش را ببافم تا قلبم آرام بگیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد "باران" هم داشته باشم. دختری لاغر و قد بلند که با صدایی مخملی برایم شعر بخواند. یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم. اسمش را بگذارم "آلما" و موهایش را با شامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش "گندم" را نکند. آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی می تواند بگذارد. معلوم است، "خورشید"! اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد و هر صبح که چشمهایش را باز می کند ببیند خواهرش "شبنم" زودتر از او سماور را روشن کرده، "شادی" را بیدار کرده و به "نسترن" رسیده. دلم میخواهد در حیاط خانه م "ترانه" بخواند و "بهار" برقصد. "نگار"م خودش را لوس کند و من به هیچ کدام نگویم که روز تولد خواهرشان "الهه" مجذوب چشم هایش شده م. دلم چقدر دختر می خواهد. روزهایم بی "سحر"، شبهایم بی "مهتاب"، آسمانم بی "ستاره" و زندگی بدون "افسانه" ممکن نیست. تازه یک "ساقی" هم میخواهم تا سرم را گرم کند و "همدم" تا درد دل هایم را برایش بگویم. "رویا" می خواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم. دلم میخواهد یک دختر داشته باشم. دختری که خودم را توی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم. هیچ اسمی توصیفش نکند. همه چیز باشد و هیچ نباشد. از هر قیدی آزاد باشد و در هیچ ظرفی جا نشود. رهای رها باشد! آری، انگار دلم می خواهد دخترم "رها" باشد..
یاد فیلم ملی و راه های نرفته اش افتادم  یه لحظه فکر کردم همونی  😏😏😏

اونم از حقیقت ساختن دیگه بوده ک ساختن

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2738

سعی کن ببریش پیش دکتر روانکاو حتما پیگیر مشکلش باش ولی اگه واقعا نشد اونوقت نمیشه که هر روز کتک بخوری ازش باید یکاری کنی ...طلاق آخرین راه حله نباید از الان بهش فکر کنی باید اول تلاش کنی نجاتش بدی ...معلومه دست خودش نیست وگرنه سریع نمیومد معذرت خواهی

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2706