2733
2739
عنوان

نامادری دارم

583 بازدید | 31 پست

سلام به همگی

من یه دختر ۱۷ ساله هستم و چند وقتیه فهمیدم پدرم زن داره...که البته زنش غریبه هم نیست و خیلی سال دوست خانوادگیمون هستن...شوهرش فوت شد و حالا چند سالیه مخفیانه همسر پدرم شده....همین الانم دوست مادرمه و گاهی رفت و امد دارن چون مادرم خبر نداره...البته پدرم همیشه ازمون حمایت کرده و همین الانم مثل قبل مهربون و زحمتکشه...اما اون خانوم همش در گوشش میخونه و تو کاراش دخالت میکنه و خیلی رو مخه از پیاماشون متوجه میشم...همش از پدرم پول میخاد و چشمش به ثروتیه که پدرم با خون دل و سال ها سختی به دست اورد...پدرم به خاطر بدبختی خودش و خانوادش باهاش ازدواج کرد که بهش نفقه بده...پدرم نمیدونه من فهمیدم مادرمم خبر نداره و دلم نمیاد بهش بگم...چون پدرم خلاف شرع نکرده قدرت مخالفت باهاشو ندارم از طرفی هم ممکنه تو فامیل غشغرق به پا شه و زندگیمون نابود شه... خودم از پسش برمیام...حالا اون خانم فوق العاده خودشو میگیره و کلاس میزاره...همش معلوماتش رو به رخ من میکشه چون کم و بیش بهش رسوندم که از ازدواجشون خبر دارم...با اینکه تا کلاس پنجم بیشتر نخونده همش در حال کلاس گذاشتن و جلب توجهه...یبار تو جمع دوستان قسم خورد ۳۴۵ خاستگار داشته !!!!! میخام کمکم کنین راهنمایی کنین چطوری جلوش کم نیارم و حالشو بگیرم ؟!؟

💜 گروه بنفش 💜 کیم کارداشیان 🍑 قد ۱۶۶ 😎 وزن اولیه ۱۱۳ 😱 وزن فعلی ۹۶ 😢 وزن هدف 7۵ 😍 مانع همان چیز ترسناکیست که وقتی از هدف خود چشم برمی‌دارید می‌بینید ! 💪🏼 هنری فورد .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ادم یه دختر مثل شما داشته باشه نیازی به دشمن نداره دیگه    

میشه لطفن قضاوت نکنی !!!! من تو شرایطی نیستم که غشغرق به پا کنم...بیام بگم بابا چرا زن گرفتی ؟؟؟!!! یا به مامانم بگم که زندگیمون از هم بپاشه ؟؟؟!

💜 گروه بنفش 💜 کیم کارداشیان 🍑 قد ۱۶۶ 😎 وزن اولیه ۱۱۳ 😱 وزن فعلی ۹۶ 😢 وزن هدف 7۵ 😍 مانع همان چیز ترسناکیست که وقتی از هدف خود چشم برمی‌دارید می‌بینید ! 💪🏼 هنری فورد .

عزیزم مگه جنگه.خودشون عاقل و بالغن نباید متوجه میشدی که شدی بازهم جوری رفتار کن انگار نه انگار

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️
2706