2733
2734
عنوان

نامادری عوضی

363 بازدید | 14 پست

سلام به همگی

من یه دختر ۱۷ ساله هستم و چند وقتیه فهمیدم پدرم زن داره...که البته زنش غریبه هم نیست و خیلی سال دوست خانوادگیمون هستن...شوهرش فوت شد و حالا چند سالیه مخفیانه همسر پدرم شده....همین الانم دوست مادرمه و گاهی رفت و امد دارن چون مادرم خبر نداره...البته پدرم همیشه ازمون حمایت کرده و همین الانم مثل قبل مهربون و زحمتکشه...اما اون خانوم همش در گوشش میخونه و تو کاراش دخالت میکنه و خیلی رو مخه از پیاماشون متوجه میشم...همش از پدرم پول میخاد و چشمش به ثروتیه که پدرم با خون دل و سال ها سختی به دست اورد...پدرم به خاطر بدبختی خودش و خانوادش باهاش ازدواج کرد که بهش نفقه بده...پدرم نمیدونه من فهمیدم مادرمم خبر نداره و دلم نمیاد بهش بگم...چون پدرم خلاف شرع نکرده قدرت مخالفت باهاشو ندارم از طرفی هم ممکنه تو فامیل غشغرق به پا شه و زندگیمون نابود شه... خودم از پسش برمیام...حالا اون خانم فوق العاده خودشو میگیره و کلاس میزاره...همش معلوماتش رو به رخ من میکشه چون کم و بیش بهش رسوندم که از ازدواجشون خبر دارم...با اینکه تا کلاس پنجم بیشتر نخونده همش در حال کلاس گذاشتن و جلب توجهه...یبار تو جمع دوستان قسم خورد ۳۴۵ خاستگار داشته !!!!! میخام کمکم کنین راهنمایی کنین چطوری جلوش کم نیارم و حالشو بگیرم ؟!؟

💜 گروه بنفش 💜 کیم کارداشیان 🍑 قد ۱۶۶ 😎 وزن اولیه ۱۱۳ 😱 وزن فعلی ۹۶ 😢 وزن هدف 7۵ 😍 مانع همان چیز ترسناکیست که وقتی از هدف خود چشم برمی‌دارید می‌بینید ! 💪🏼 هنری فورد .

بگو تو که ۳۰۰ تا خواستگار داشتی چرا زن دوم شدی بی حیا

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ب مامانت بگو تا ی بچه رو دست بابات نذاشته. در مورد نیت بابات هم تجدید نظر کن

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
من بودم گیساشو در میاوردم بابامم دار میزدم تو تازه میخوای حرصشو در بیاری😒😒😒😒

فعلا کاری از دستم برنمیاد جز حرص در آوردن...به موقعش که قضیه رو بشه میدونم چیکارش کنم

💜 گروه بنفش 💜 کیم کارداشیان 🍑 قد ۱۶۶ 😎 وزن اولیه ۱۱۳ 😱 وزن فعلی ۹۶ 😢 وزن هدف 7۵ 😍 مانع همان چیز ترسناکیست که وقتی از هدف خود چشم برمی‌دارید می‌بینید ! 💪🏼 هنری فورد .
2738

خودتو هم سطحش نکن 

خاستگار زیاد داشتن هنیشه خوب نیست 

وقتی میگه من300/400تا خاستگار داشتم یعنی هرکیو فک کنی اومده خاستگاریش ولی از اخر دلش نخواسته باهاش ازدواج کنه این کلاس گذاشتن نداره 

تو خودت گوششو بپیچون حرصشو دربیار 

از محبت های مادرو پدرت به همدیگه براش بگو حتی مادر و پدرتم خیلی عادی باهم رفتار میکنن تو الکی پیشش با اب و تاب تعریف کن تا بسوزه از حسودی 

و ول کنه بره

ولم نکرد تو زندگیو براش جهنم کن تا از کاری که کرده پشیمون شه، فقط حرصش بده همین

پدرت بخاطر اینکه کمکش کنه باهاش ازدواج کرده؟ یعنی بدون ازدواج نمیشد بهش کمک کنه؟ اون خانوم تو کارای پدرت دخالت میکنه و چشم به ثروتش داره؟ خب همسرشه آیا طبیعی نیست؟ بعد الان شما میخای حالشو بگیری چون کلاس میزاره؟ چقدر جذاب پدرتو تبرئه کردی اما فکر نمیکنی پدرت کلا مقصره؟

نمیدونم چرا برداشت هات برام انقدر عحیبه

پدرت بخاطر اینکه کمکش کنه باهاش ازدواج کرده؟ یعنی بدون ازدواج نمیشد بهش کمک کنه؟ اون خانوم تو کارای ...

نه پدرمو تبرئه نمیکنم قطعا مقصر خودشه...ولی فعلا نمیتونم علیهش اقدامی کنم چون کارش از لحاظ شرع و عرف نکبت جامعه صحیحه...بیام بگم بابا چرا زن گرفتی...خب میگه اولا شرع بهم اجازه داده دوما دلم برا زنه سوخت...قانونم از بابام حمایت میکنه

چی میتونم بهش بگم ؟؟؟؟!

الان پدرمو نمیتونم کاری کنم...فعلا قصدم زنیکه است که حالشو بگیرم و داغونش کنم

اینقدر دلم میسوزه برای زنان ساده و کم تواقع و از هیچی خبر ندار حتی برای خودم ،والا با خیال اینکه همه چی ارومه زندگی میکنیم اعتماد میکنیم ولی نمیدونم چه خبره ،خیلی دلم گرفت ،حق مادرتون نبودحداقل پدرتون باید ازشون اجازه میگرفت 

2706