2733
2734

من با شوهرم ک رفتیم مشاور قبل ازدواج مشاور گفت سر دو سه تا چی شما مشکل خواهید داشت و الان واقعا سر همون ها مشکل داریم....

بعد حالا اگه کسی قبل ازدواج بالاجبار بفرستنش مشاوره تکمیلی و نذارن که ازدواج کنن و بگن شما اخرش جدا میشین و این از اولش معلومه اخرش.... و ب غیر از جدایی چیزی نیست....ممکنه حرفشون اشتباه بشه ؟!! مشاوره های خیلی خبره و مال دادگاه؟!!!و بگن اگه بخواهین ازدواج کنین باید بیایین تعهد بدین که دانسته به اینکه بهتون گفتن این ازدواج مشکل و مورد داره شما ازدواج می کنین تا بذارن ازدواج کنین؟!!

و توی زندگی توی حتی شرایط و کشور دیگه برای اون دو نفر ممکنه مشکلاتشون از بین بره؟!!!

تا حالا بوده مشاورین خبره اشتباه کنن؟!!

برای چی برای ازدواج کردن باید تعهد بدن؟

به نظرم همه آدم ها تو این دنیا مستاجریم و یه روزی باید این دنیا رو که محل امتحانمون بوده خوب یا بد به خدا تحویل بدیم؛ به همدیگه لبخند بزنیم،کمتر همدیگه رو بکوبیم ،کمتر دلی رو به درد بیاریم ،بزاریم حداقل وقتی این دنیا رو تحویل خدا دادیم و اون بزرگترین ازمون پرسید تو دنیام چیکار کردی دست های خالیمونو نشون بدیم و بگیم من دلی نشکستم فقط سعی کردم لبخندمو به مردم هدیه بدم این تمام چیزی بود که من داشتم/ زندگی سخته برای یکی کمتر برای یکی بیشتر تو همه لحظه های زندگی اگه فکر کنیم اینم یه امتحانه و خدا داره تماشام میکنه و همیشه همراهمه راحتر میگذره😊...حضور خدا رو تو تک تک لحظه های زندگیتون آرزو میکنم 🌸😊❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب ببین درواقع اونا دارن از روی شخصیت دوطرف نظرمیدن و خب شناختش کار چندان سختی نیست...منتها توی زندگی ممکنه شخصیت هرطرف تغییر کنه‌...ممکنه یه جور دیگه پیش بره و ممکنم هست همونطور ک اونا گفتن مشکل پیش بیاد 

بهتره ک ادم ریسک نکنه و گوش بده ب حرفشون

تازه یه سری مواردی که مشاور میگه اوکیه و برین ازدواج کنید ازدواج بد از آب در میاد وای به حال اینکه مشاور بگه به درد هم نمیخورین... 

مشاور که با شما دشمنی یا مسئله شخصی نداره حنما مورد محرزی دیده که چنین نظری داده

نهایتش خیلی شک دارین پیش یک مشاور خبره دیگه هم برین

ولی به هیچ عنوان روی ازدواج غلط پافشاری نکنید

2738

اگه حرفاش واقعا منطقی و عقلانی باشه اره😐درست میگه

قبل ازدواج احساس بر عقل غلبه میکنه!!! نمیتونه بد و خوب رو درست تشخیص بده!! و مشاور چون منطقی به قضیه نگاه میکنه تفاوت هارو خیلی زود متوجه میشه!

و بعد ازدواج چون دیگه خیال دو طرف مطمعن شده ، عقل شروع به خودنمایی میکنه و اونجاس که تفاوت ها خودشون رو نشون میدن!

البته این مشاور آبکی هارو نمیگم ها! اون دلسوزها و باتجربه هاشو میگم!

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
از پارسال برای اینکه آمار طلاق رو بیارن پایین اون ازدواج هایی ک مورد داره رو میفرستن مشاور تکمیلی

تا حالا این مدلی نشنیده بودم که اجباری باشه

کجا و چطوری تشخیص میدن ازدواج مورد داره؟ 

منم همون ها رو میگم مشاور رسمی دادگستری رو میگم 

بنظرم بیشتر باید روش فکر کرد!!!

زندگی عاقلانه خیلی خیلی بهتره تا یه جنگ اعصاب!!

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
2706