2733
2734
عنوان

دلم خیلی میسوزه

171 بازدید | 20 پست

دلم خیلی میسوزه از اینکه شاد بودنا بلد نیستم ، نمیدونم کسی باید یادم میداد یا یه چیز ذاتیه . فقط میدونم همیشه میتونستم آدم شادی باشم اما نبودم . وقتی آدمهایی را میبینم که راه شاد بودنا پیدا کردن و خیللللی ساده و بدون هیچ شرایط خاصی ، شادن و راه لذت بردن از زندگی را بلدن خیلی حسودیم میشه

میشه یکم از شادی هاتون کوچیک یا بزرگ تعریف کنین ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا.حرف دل منم هست.لطفا منو لایک کنید بیام راهکار دوستان رو بخونم.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
2731
شادی یعنی از حرف مردم دور باشی از حاشیه ها دور باشی یعنی عشق داشته باشی

جالبه من از همه اینا دورم اما بازم شاد نیستم . کلا خوشبختی و شادی را چیز خیلی عجیب غریب و دوری میدونم تو ذهنم

ببین عزیزم شادی من یه ساعت طول میکنه کلا اونم وقتیه که چیز تازه ای میخرم یه ساعت دووم میاره اون شادیم منم مثل تو ام ولی آدمایی رو میشناسم چن ماه سر یه مانتویی شلواری یا چیز دیگه با مامانشون بحث میکنن و نمیدونم هزار تا خواهش اخرش میخرن و یه عمر از اون لذت میبرن و با کلی عشق و شور ازش استفاده میکنن منم خاک بر سدم شده فقط ناراحتم

شادی من اینه که پدر مادرمو دارم و خاهرم و همگی سلامتیم و پول تو جیبیم و آزادیم و تغذیم خخخخ

فقط گزینه آخر

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
2738
ببین عزیزم شادی من یه ساعت طول میکنه کلا اونم وقتیه که چیز تازه ای میخرم یه ساعت دووم میاره اون شادی ...

اخه اینجور شادی ها خیلی کوچیک و زودگذر هستن . من دارم از یه سبک زندگی حرف میزنم . آدمایی میشناسم که دارایی خیللللی کمی دارن ولی خیلللی قشنگ لذت میبرن از هر لحظشون. ما همیشه موفقیت و شادی را تو یه شرایط خاص و عجیب تصور میکنیم ولی ادمایی میشناسم که زندگیشون شاید ده برابر کمتر از منه اما خیللللی کیف میکنن و خوشحالن

منم این مشکلو دارم همههه چیز تو زندگیم اوکیه ولی همیشه باید ب خودم یاداوری کنم ک چ چیزای باارزشی تو زندگیم دارم از اینکه باید یاداوری کنم ب خودم کلافه میشم دلم میخاد این حس خوشبختی تو نا خوداگاهم باشه

دقیقا.حرف دل منم هست.لطفا منو لایک کنید بیام راهکار دوستان رو بخونم.

واقعا عجیبه ، من جوانم ، سالمم ، اعضای خانوادم کنارم هستن و همه خوبن ، وضع مالیم در حدی که محتاج کسی نباشم هست ، هیچ مشکلی تو زندگیم نیس اما اصلاااااا خوشحال نیستم ، برعکس همیشه بیحال و بی حوصلم 

اخه اینجور شادی ها خیلی کوچیک و زودگذر هستن . من دارم از یه سبک زندگی حرف میزنم . آدمایی میشناسم که ...

اره میفهمم چی میگی اونا بلدن دیگه حالا فکر کن اگه ما جای اونا بودیم چیکار میکردم یا اونا تو موقعیت ما بودن چجور کیفی میکردند 

منم این مشکلو دارم همههه چیز تو زندگیم اوکیه ولی همیشه باید ب خودم یاداوری کنم ک چ چیزای باارزشی تو ...

آخ گفتی

دقیقا عییییین منی

ادمایی میشناسم که هزااااارتا دلیل برای ناراحتی دارن ولی همیشه شادن . و من هزاااااران دلیل برای خوشحالی دارم و حتی یک دلیلیم برای ناراحتی ندارم اما همیشه ناراحتم

2706