2737
2734

خانوم هااا توروخدا یک راه حل و پیشنهادی بدید تا تو خونه که هستم حوصلم سر نره 

اهل بیرون رفتنم نیستم یعنی موقعیتش پیش نمیاد فکر کنم کم‌کم داذم افسرده میشم 

یک راه حلی بدید توروخدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هر کاری کنی تو خونه بمونی افسرده میشی یه باشگاهی کلاس هنری برو تا نری تاثیرات مثبتشو نمی بینی

تو خونه ام فعلا اگه هستی تمرین رقص ورزش خانگی و سریال ترکی این کارارو خودم انجام میدادم ولی تاثیر بیرون رفتن خیلی بیشتره

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo

باشگاهتو ک برو😁😁😁 پرنده نگه دار گل پرورش بده کتاب بخون. برو فرش و گلیم یاد بگیر بیار بباف

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2738
هر کاری کنی تو خونه بمونی افسرده میشی یه باشگاهی کلاس هنری برو تا نری تاثیرات مثبتشو نمی بینی تو خو ...

من خودم چندسال تناسب اندام کار کردم الان واقعا به باشگاه نیاز ندارم 

اخه فیلم های خوبمم اخر شب هست 

روزها برام خیلی تکراری شده احساس بدی دارم

حوصله ندارم هیچیییی بعدشم هر روز نمیشه کار هنذی کرد فوقش یکی دو روزه

کی گفته یکی دوروزه 🙄

هردفعه یه چیزی واسه خونه درست میکنم یا باهنرم یه جایی رو تغییرو تحول میدم 

مشکل حوصله است که ندارید.

باشگاهتو ک برو😁😁😁 پرنده نگه دار گل پرورش بده کتاب بخون. برو فرش و گلیم یاد بگیر بیار بباف

😂😂😂😂اوووو خواهر زندگی اپارتمان نشینی دردسراش همینه دیگه نمیشه بعدشم اهل باشگاه نیسدم دیگه چند سال رفتم بس

من خودم چندسال تناسب اندام کار کردم الان واقعا به باشگاه نیاز ندارم  اخه فیلم های خوبمم اخر شب ...

باشگاه برای روحیه و انرژی مثبت هست نه اندام خوب

دانلود کن من با حجم شبانه کلی قسمت سریال میگیرم تو روز نگاه می کنم

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
2706