2737
2734
عنوان

وقتی مثلا عاشق بودیم...😍

358 بازدید | 25 پست

یه دوست پسر داشتم گاهی نصفه شبا یهویی یه پیام میداد بهم من از خواب می پریدم میخوندم کلی ذوق میکردم که اونموقع شب بیداره و یاد من بوده😂

اون وقت ها چت مد نبود ..اس ام اس میدادیم...😂😂

الان یادِ سادگی های جوونیم افتادم یهویی ذوق کردم🙈

شما تو جوونی یا نوجوونی هاتون چیزی هست که از یادآوریش ذوق کنید؟فکر کنم دهه شصتیا بهتر میفهمن چی میگم😊 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوست پسرم سرباز بود نصفه شب ميرسيد شهرمون ميومد تو كوچه ما منم تو بالكن باي باي ميكردم براش تا ميرفت خونه اسكول بوديم خدايي

به اميد خدا منم به زودي مامان ميشم😍توكلت علي الله

اره ياداورد دوران دوستيم با همسرم همش ذوقه الان خيلي همچي تغيير كرده

خدای مهربونم ممنونم که منو به آرزوم رسوندی. میدونم که بقیه کاراهم خودت درست میکنی واسم و هوامو داری🙏😍
2738

یه استاد زشت و سیاه داشتیم خیلی هم بد اخلاق بود من انقدر دوستش داشتم که نگو..

خیلی زشت بود 

الان فکر میکنم میگم میگم چه بد سلیقه ای بودم خیلی داغون بود

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

من یه گوشی داشتم حتی بازی درست حسابی ام نداشت

فک کنم سونی اریکسون جی صد بود 

بعد شبا مامانم اینا ساعت نه میخوابیدن من مثلا بیدار میموندم هیچکاری ام نمیکردما

نه دوست پسر داشتم نه هیچکدوم از دوستام گوشی داشتن

یه شماره بود میگرفتی آهنگ فیلم امام علی رو پخش میکرد😂🤦🏻‍♀️زنگ میزدم اونو فقط گوش میدادم😂😂😂😂😂

Instagram📷me_in_netherlands 

منم یه دوس پسر اسکلی داشتم نصف شب متن ادبی میداد

الان مثه فرشته ها خوابی داری خواب فلان میبینی ولی من تو فکر بودن با تو و رویای اون خوابو ازم گرفته این پیام تو فردا صبح میبینی چشتو وا کردی یاد من میافتی و میفهمی چقدر دوست دارم و از این چرت و پرتا😐

لامصب انگار خفاش شب بود تا صبح نمیخوابید چرت و پرت میگفت😐

گیشدیری دیرین ماااشالاا🥳ماااشالا آی ماشالااا💃💃💃
2706