2737
2734
عنوان

شورتام 👙👙👙👙+عکس

937 بازدید | 44 پست

این مدل +۲مدل دیگه  در راه اماده سازی پوشک وشورت میباشند🐦🐦🐦

@poshak_22  اینستاگرام

شورتها  کمر کش میباشند قابل سفارش از بدو تولد میباشند

داخلشون پد دوخته شده🐳

برای جذب ادرار

کاربرد= اموزش ادرار    کمک ب سوختگی و ازاد گزاشتن کودک  و شورت استخری

🌷🌷🌷🌷🌷🌷همشون قابل شست وشو تا عمر مفید۱سال مداوم🌷🌷🌷🌷

و یکسری پوشک 

هست  سایزبندی  ۱تا ۵داره بر حسب وزن کودکه  که در خرید پوشک صرفه جویی میشه قابل شست و شو  میباشند🐧🐧🐧🐧🐧

اینستا   @poshak_22

تلگرام @pooshak_22

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خدا وکیلی با کله اومدم تو🤦‍♀️

رکب خوردیم😂😂😂

ي تيرماهي خونگررررم،فوق ليسانس معماري دارم👷🏼‍♀️👷🏼‍♀️ي دفتر فني مهندسي هم دارم ك بيشتر وقتم اونجا ميگذره👩🏼‍💻👩🏼‍💻👩🏼‍💻همه آدما رو دوس دارممم چون همه لايق مهربوني و احترامن♥️♥️♥️خيلي مودب هستم و احترام گذاشتن به بقيه آدما واسم خيلي مهمه،جنبه شوخيم خيلي بالاست و خيلي دير عصباني ميشم،اما زماني ك كسي ب شخصيت خودم يا حتي جلوي من ب شخصيت كسي ديگه توهين كنه ب شدت عصباني ميشم😡👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻راستي متاهل هم هستم👱🏻‍♀️👨🏻

من رفتم   

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2706