2733
2734

برا خودم نیست برای دوستمه خودش پیشمه لطفا راهنمایی کنید،

یک سال و نیمه عقده ،اما خانواده ی نامزدش سرشار از مشکلاتن،ورشکست شدن یه داداشه پسر تو زندانه(حبس ابد خورده مواد گرفتن ازش) مادرشون فوت کرده باباشون رفته یه زن دیگه گرفته خونشون مصادره شده و و و ....

الان پسره نمی تونه عروسی بگیره ولی خانواده دختره خیلی نگران آیندشن شرطو شروط گذاشتن که خانواده ی پسر از پسش بر نمیان و جدیدا با دوستم لج افتادن ،به نظرتون دوستم چیکار کنه ؟؟ آها اینم بگم نامزدش ضمانت داداشه که کلی بدهی بالا آورده کرده ممکنه به خاطر ضمانت اونم بگیرن؟

گروه آبی جان هستم 💙تاریخ شروع ○29/۱۱/۹۹○♥️وزن شروع:۶۸💙هدف اول:۶۴💙هدف دوم :۶۰♥️هدف سوم :۵۷💙هدف چهارم:۵۵ ☺☺☺به امید خدا شروع میکنم ،میدونم که میتونم 
فورا خودشو نجات بده 

یعنی چی جدا شه؟ اخه با نامزدش خیلی همو دوس دارن 

گروه آبی جان هستم 💙تاریخ شروع ○29/۱۱/۹۹○♥️وزن شروع:۶۸💙هدف اول:۶۴💙هدف دوم :۶۰♥️هدف سوم :۵۷💙هدف چهارم:۵۵ ☺☺☺به امید خدا شروع میکنم ،میدونم که میتونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه هنوز اتفاقی پیش نیومده عقدو باطل کنن    

وای چقد راحت میگین ،اون عاشقه نامزدشه

2738
همه ی اینا قبل عقدشون شده یا بعدش؟

قبل عقدشون هم یه سری مشکلات بود اما نه به این شدت 

نامرديه تو مشكلات همسرشو رها كنه ولى اگر نميتونه تحمل كنه الان كه نرفته خونش جدا بشه بهتر از وقتيه كه برن سر خونه زندگيشون پسره هم تكليفش زودتر مشخص ميشه 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
وای چقد راحت میگین ،اون عاشقه نامزدشه

میدونم سخته ولی به نظرم فعلا عقد و باطل کنن ولی در ارتباط بمونن هروقت مشکل رفع شد دیگه راحت عروسی کنن

اوتاکو=»انیمه واچر،مانگا ریدر،کاس پلیر(تا حدودی)،گیمر - کی پاپر=»بلینک،آرمی،اکسوال(و مابقی سولویست ها)
2706