2726
عنوان

کهیر روی ترک های بارداری

56 بازدید | 11 پست

کی تجربه داره ۳۲ هفتم رو ترک هام کهیر زده به شدت میخاره دارم دیوونه میشم مثل تاول میمونه خارش و شوزش شدید داره هیدروکورتیزون هم زدم فایده نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ووااااای من داشتم افتضاح بووود ازدرد میرفتم زیراب یخ زارمیزدم تادوماه بعدزایمانم خوب نشد ماست وخیار میزدم کم اروم بودم و اب نمک یکی دوبار جاشم تا سه چهارماهیی موندع بود بعدرفت یادم میوفته گریم میگیره

خدایاخودت بساز توبسازی قشنگتره...😍یه صلوات باقلبای پاکتون مهمونم کنین ودوست داشتین یه حمدبرای سلامتی خواهرم بفرستین😍😘
ووااااای من داشتم افتضاح بووود ازدرد میرفتم زیراب یخ زارمیزدم تادوماه بعدزایمانم خوب نشد ماست وخیار ...

خیلی وحشتناکه دردش،شما چیکار میکردین پس دارو اینا ندادن؟؟دیروز ساعد دستمم بود امروزم همه جام میخاره هیچ دارویی نداره چیکار کنم پس

خیلی وحشتناکه دردش،شما چیکار میکردین پس دارو اینا ندادن؟؟دیروز ساعد دستمم بود امروزم همه جام میخاره ...

ازسینم بگیرتاکفف کف پام کهیرزد وحشتناااک ینی انقداذیت شدم ک نگوالبته من تابستون بارداربودم ومتاسفانه کولرنداشتیم گرماتشدیدکرد کهیرارو فقط بایدخنک نگه داری کلانخی بپوش زیاداب نزن بدنت و من اشتباهم این بود دوسه بارمیرفتم حموم تازگیاشنیدم ک میگن خوب نیست داروهم یه قرص داده بود که ایده نداشت کف دستم و پام پوستش بلندشده بووود 

خدایاخودت بساز توبسازی قشنگتره...😍یه صلوات باقلبای پاکتون مهمونم کنین ودوست داشتین یه حمدبرای سلامتی خواهرم بفرستین😍😘