2737
2734
عنوان

خانومای متاهل بیاین

222 بازدید | 17 پست

داشتم تو اینستا استوری یکیو میخوندم

میگفت زن که عاشق باشه وفادار میمونه ولی مرد عاشق موقعیتش باشه شیطونی میکنه

اینستا و تل گند زد به همه چی و مردهای مثل پدرامون دیگه نیستن

به کایلی جنر و جنیفر لوپز هم حتی خیانت شد

اینارو خوندم یه جوری شدم

یعنی همشون اینطورین؟

من به هر چی بخوام میرسم💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😐😐😐مثل این بگیم همه خانم ها فلانن ربطی نداره شما کایلی باشی یا صغری خانم مهم مرد مقابلت

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."

اره همشون یه پخن

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2738

دیگه مثل نسل پدرامون نیستن و نمیان....

ي تيرماهي خونگررررم،فوق ليسانس معماري دارم👷🏼‍♀️👷🏼‍♀️ي دفتر فني مهندسي هم دارم ك بيشتر وقتم اونجا ميگذره👩🏼‍💻👩🏼‍💻👩🏼‍💻همه آدما رو دوس دارممم چون همه لايق مهربوني و احترامن♥️♥️♥️خيلي مودب هستم و احترام گذاشتن به بقيه آدما واسم خيلي مهمه،جنبه شوخيم خيلي بالاست و خيلي دير عصباني ميشم،اما زماني ك كسي ب شخصيت خودم يا حتي جلوي من ب شخصيت كسي ديگه توهين كنه ب شدت عصباني ميشم😡👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻راستي متاهل هم هستم👱🏻‍♀️👨🏻
دیگه مثل نسل پدرامون نیستن و نمیان....

پدرامون بدترن😊

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

نه ادم با شرف وبی شرف همیشه بوده وهست 

خدا عاقبت همه مون بخیر کنه ولی الان خیلنت خیلی زیاد شده

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2706