2737
2734
عنوان

نمیدونم...

116 بازدید | 4 پست

جواب خوبی ها و محبت های ی عده همیشه سردی و بی تفاوتی بوده و هست ولی برای خیلی های دیگه اینطوری نیست حتی آدم هایی که واقعا بد هستن، آخه چرا؟ این انصافه؟ یعنی تو این دنیا دل آدم حتی نباید به ی نفر خوش باشه؟ ن خانواده ای که برات دلگرمی باشن نه دوستی ن مردی که همراهت باشه. آدم ها هستن یا بودن اما نصفه و نیمه، اما بدون درک کردن حس ها و حرف های آدم، اما بدون عشق و محبت و احترام. آخه چرا؟ پس آدم کی جواب خوبی ها و مهربونی هاش رو میگیره؟ از این شرایط خسته ام. خیلی خسته. 

عزیزم 

باید بدون انتظار از کسی خوب باشی

درواقعا رفتار تو بازخورد شخصیتته اصلا به فکر اینکه خوبیت بهت برگرده نباش 

دنیا نامرد تر از این حرفاس

حس قشنگیه😍🙈                                                             وقتی میبینی خیلیا میخوانش 😡👊                           ولی اون فقط تو رو میخواد😝👈💏🍭👉         ، عشق قشنگم ،دوست داشتنیم💔بعد رفتنت امضامو پاک نکردم، بیی اینستا و واتس و تلموهم پاک نکردم عکسامون،خاطراتمون، چتامون، همه رو دارم پاک نکردم  تا هر وقت چشمم میخوره بخاطر درد سینم و داغ دلم ناراحت نشم و اشکام نیاد نگهداشتمش تا هر وقت سینم سوخت و دلم برات تنگ شد یادم بیاد چقققدر عاشقانه دوستت داشتم و چقدر حس خوب ازت میگرفتم چقدر بی منت خودمو زندگیمو جوونیمو ریختم پات اما این جای خالی واینهمه دردفقط بخاطر "بی لیاقت" بودنته،همیشه بهترینم صدات میکردم هنوزم برام بهترینی اما نه اون بهترین سابق عشقم تو بهترینی اما تو دروغگویی ، تو دورویی، تو وعده های پوچ و توخالیت ، گذاشتی رفتی حتی بمن این حقو ندادی بدونم چرا رفتی هیچکس مثل تو نمیتونه اینجوری سنگدل باشه🙃نیستی ببینی با رفتنت بزرگ شدم ، درس یاد گرفتم و فهمیدم خوبی و مهربونی که زیاد شه دلو میزنه، از این به بعد به وسعت قلبم نه🚫اندازه ی لیاقت آدما مهربونی خرجشون میکنم ✌🏻   (۱.۲۱ دوستت دارم تا ابد ولی به احترام قلب خودم که لایق آرامشه برای همیشه عشقتو از دلم انداختم بیرون بدون اگه ۱% برگردی حتی وقتمو نمیزارم تا توضیحاتتو بشنوم ، هرجا هستی سلامتی همراهت و آرامش سهم دلت باشه 🖤)                                   

عزیزم از هیچکس توقعی نداشته باش و مهر بورز رمز شاد زندگی کردنه.من هروقت میخوام کاری کنم میدونم طرف ناسپاسه قبلش میگم خدا دارم فقط با خودا معامله میکنم محبت میکنم دل بنده ات شاد بشه.بعدش نیش و کنایه طرفت یا ناسپاس بودنش اثلا برات مهم نیست

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حضرت امام صادق(علیه السلام) می‌فرمایند:

بهترین راحتی و آسودگی، بی‌توقعی از مردم است

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️