2733
2734

من ۷ بهمن یعنی ۶ روز دیگه ان شالله خدا بخواد دارم خونم مراسم میگیرم فامیلای خودم و همسرم.

من خییییلی وقته کسیو دعوت نکردم برای شام ولی خونه خیلیا کلی رفتم مهمونی و ولی دعوت نکردم

مخصوصا خانواده خودم

چندوقته دستمون خیلی تنگه خیلی شوهرم ۲ تومن حقوق میگیره

۳۷۵ قسط بانک میدیم

۳۷۰ قسط موبایل (این ماه برای شوهرم خریدیم قسطی ک دوتا قسط ۳۷۰ یکی ۴۲۰ باید بدیم)

ماشین ۳۰۰ خرج اورده

حدود ۲۰۰ قسط های خورد خورد داریم

۱۷ تولد شوهرمه ک باید کیک درست کنم حدود صدو خورده ای میشه میوه و اینا بگیرم ک باز صدو خورده ای میشه

خرج خونه و وسیله ها و مرغ 

همه اینا از همون دوتومن باید برداریم

تازه تااخر ماهم سرکنیم

داشتم فکر میکردم چون دارم مراسم میگیرم میوه و حلوا خرما وسیله هست یه شامم درست کنم خونوادمو نگه دارم خونواده شوهرمو بعد دعوت کنم(چون اونا اینجوریو زیاد قبول ندارن باید پذیرایی عالی باشه دونوع خورشتو برنج و سالادو دسر)ولی خانواده ما ساده میگیرن

بنظرتون 

یدونه مرغ دوکیلو سیب زمینی خیارشور فلفل دلمه سس اینا بخرم بدم مامانم الویه درست کنه واسم بعد گوشت چرخ کرده بخرم کتلت درست کنم دوغ و نوشابه و زیتون و ترشی و اینام بخرم بهمشون شام بدم؟

(اینم بگم از تابستون تاحالا نمیدونم چم شده یه کم سرپا میمونم یکم کار میکنم کمرم وحشتناک درد میگیره اصن قفل میکنه یعنی تو هر حالتی هستم باید بمونم تکون بخورم از درد نفسم میره. خمیده باید درو دیوارو مبلو بگیرم تا بزووووور راه برم میدونم واسه مراسمم اینجوریم شامم ک بدم شلوع تر میشه من دیگه مهمونا رفتن حرکت نمیتونم بکنم منمو یه خونه ترکیده

برای همه کسایی که منتظر مادرشدنن اگه زحمتی نیست میشه یه صلوات بفرستی🧡

ولی دلم میخواد همشونو از خانواده خودم نگه دارم شامو بدم ک فقط بمونه خانواده شوهرم...

مشخص نیست من دیگه کی بتونم دعوت کنم اخه....

اصن موندم نمیتونم خوب تصمیم گیری کنم شوهرمم میگه من نمیدونم 

برای همه کسایی که منتظر مادرشدنن اگه زحمتی نیست میشه یه صلوات بفرستی🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مهمونات چن نفرن؟

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2738

خوبه دعوت کن 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦

فقط اینو جواب بده

واقعا مگه مجبوررررری؟

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
2706