2737
2734
عنوان

گرفتارا بیاین ببینین چه خبره...

329 بازدید | 37 پست

*کلاغی که مامور خدا بود*

👌🏻اقای حسین انصاریان می‌گفتن

یه روز جمعه با دوستان رفتیم کوه

دوستان یه آبگوشت و چای روی هیزم درست کردن 

سفره ناهار چیده شد 

ماست، سبزی، نوشابه،نون 

دوتا از دوستان رفتن دیگ آبگوشتی رو بیارن که...

یه کلاغی از راه رسید  رو سر این دیگ و یه فضله ای انداخت تو دیگ آبگوشتی..

دل همه برد 

حالا هرکه دلش میشه بخوره

گفت اون روز اردو برای ما شد زهر مار

خیلی بهمون سخت گذشت.

توکوه 

گشنه

همه ماست و سبزی خوردیم

کسی هم نوشابه نخورد

خیلی سخت گذشت 

و خیلی هم رفقا تف و لعن کلاغ کردن گاهی هم میخندیدن ولی اصلش ناراحت بودن

وقت رفتن دوتا از رفقا رفتن دیگ رو خالی کنن

یه دفعه ای گفتن رفقاااااااااا

بدویییییین 

چی شده؟

دیدیم دیگ که خالی کردن  یه عقرب سیاهی ته دیگه.

واگر خدا این کلاغ رو نرسانده بود ما این آبگوشت رو میخوردیم و همه مون میمردیم کسی هم نبود.

*اگر آقای انصاریان اون عقرب را ندیده بودن هنوز هم میگفتن یه روز رفتیم کوه خدا حالمون گرفت*

*حالت نگرفت، جونت نجات داد*

خدا میدونه این بلاهایی که تو زندگی ما هست پشت پرده  چیه.

💚امام عسکری فرمودند:

هیچ گرفتاری و بلایی نیست مگر آن که نعمتی از خداوند آن را در میان گرفته است.

الإمامُ العسكريُّ عليه السلام :ما مِن بَلِيّةٍ إلاّ و للّه ِ فيها نِعمَةٌ تُحيطُ بِها .[بحار الأنوار : 78/37

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یعنی بنظرتون حکمت اینکه دخترم 6 سالشه اما هنوز نمیتونه راه بره و حرف بزنه چیه؟؟؟

یعنی خدا زجر کشیدن یه بچه معصوم و همچنین پدر و مادرش رو دوست داره؟؟؟!!!!!😔

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
یعنی بنظرتون حکمت اینکه دخترم 6 سالشه اما هنوز نمیتونه راه بره و حرف بزنه چیه؟؟؟ یعنی خدا زجر کشیدن ...

من بگم عزیز؟! حکمتش دست اون بالاییه که از همه بهمون مهربون تره و کارشو هم خوب بلده...

امضامو بخون... شاید میخواد دردل سختی ها از شماالماس بسازه...

2738
من بگم عزیز؟! حکمتش دست اون بالاییه که از همه بهمون مهربون تره و کارشو هم خوب بلده... امضامو بخون.. ...

والا چی بگم سال های اول اینقدرررر به لطفش امید داشتیم که حد نداشت و همش میگفتیم حتما یه حکمتی داره اما الان که دخترم بزرگ شده وقتی بچه ای رو میبنه که راه میره همش به پاهاش نگاه میکنه و گریه میکنه و جیغ میزنه فداش بشم حرفم نمیتونه بزنه حسرت  همه چی میمونه رو دلش به خدادیگه خسته شدم امیدم فقط به خدا بود که یه معجزه ای نشونم بده اما انگار خدا هم مارو نمبینه😔

شرمنده دوست گلم که ناراحتت کردم کلا این روزا دلگیرم🙏

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
مشکل دخترت چیه؟

مشکل مغزی داره 6 ماه بعد تولدش فهمیدیم رشد دور سرش کند شد

مشکل مغزی داره 6 ماه بعد تولدش فهمیدیم رشد دور سرش کند شد

خدایااااااحکمتتوشکر.فقط میدونم بهشت خدازیرپاهاته،توروخدابرام دعاکن،قلب شکستت برام معجزه کنه

وزن فعلی،63💙💙💙وزن هدف50💙💙💙
خدایااااااحکمتتوشکر.فقط میدونم بهشت خدازیرپاهاته،توروخدابرام دعاکن،قلب شکستت برام معجزه کنه

فدات بشم خواهری😘

انشاللله خدا به حرمت حضرت فاطمه مشکل همه رو حل کنه مخصوصا مشکل شما رو 💗🙏

2706