من بچه ک بودم نماز میخوندم    بقول بابام هرچی سنم رفت بالاتر بی عقل ترشدم😂  باتایپک قبلیم ک راجب مرگ بود   و خوتدن کامنتایی ک گفته بودن  خواب دیدن ک مرده هاشون اومدن ب خوابشون و گفتن نماز و قران میتونه نجاتت بده  تصمیم گرفتم از فردا باز شروع کنم....همیشه ب مرگ فکر میکنمو باورم نمیشه منم یروزی مرگو تجربه میکنم     ممکنه همین فردا یا دوساعت دیگع باشه  ...بیاید راهکاربدین  چطور فرامدش نکنیم و تنبلی نکنیم 

تیکر رسیدن منو عشقم بهمه☺بعد کلی دوندگی و سختی  دوباره ی سختی و مانعِ دیگه سرراهمون سبزشد...دعاکنید پایان این سختیاخوشی باشه و تاآخرعمر برای هم بمونیم 😘😘❤❤

البته عوامل زیادی دخیلن   اما من بحثم بانمازه

تیکر رسیدن منو عشقم بهمه☺بعد کلی دوندگی و سختی  دوباره ی سختی و مانعِ دیگه سرراهمون سبزشد...دعاکنید پایان این سختیاخوشی باشه و تاآخرعمر برای هم بمونیم 😘😘❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آفرین منم با تو شروع میکنم

ی خانمی گفت ک فگهروقت ازان میده  فک کنید خدا داره زنگ میزنه  ایا نمیری جواب تلفت کسیو بدی ک دوسش داری؟و منتطرش میزاری واقعا راس میگه    بااین مثال من منقلب شدم و دعاش میکنم 

2706