2726
عنوان

اینایی که مشکل مالی دارن...

| مشاهده متن کامل بحث + 3092 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

همه حق ازدواج و بچه دار شدن دارن.

وقتی خواستگارهای یه دختر همه تو یه رده مالی هستن  نمیتونه منتظر معجزه باشه که.اونم دلش میخواد تشکیل خانواده بده

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...

خب ما تو مملکتی هستیم که هر چیزی لحظه ای گرون میشه و قیمت ها تغییر میکنه و نمیشه برای چیزی برنامه ریزی کرد، خیلی از همین هایی که میگی تا 3 4 سال قبل اگه ازدواج کرده باشن و الانم یه بچه ی 2 ساله ای داشته باشن دست اونا نبوده که تو این دو سال همه چیز چند برابر شده و حالا از پس مخارج برنمیان

منم زیاد خوندم اینو 

درسته تا حدودی حرفتو قبول دارم

ولی قسمت انتخاب رو ن 

باید ادمی رو انتخاب کرد ک واقعا جربزه داشته باشه مرد کار باشه 

ن اینکه فقط از باباش و جیب باباش بهش رسیده باشه 

اینجور مردا تکیه گاهشون ضعیفه

بعدم شرایط مالی یه چیز قطعی نیس 

ما پولدار داریم ورشکست میشه 

ادم متوسط هم داریم با زور خودش صاحب دارایی چشمگیری میشه بستگی داره اون مرد کی باشه

ولی قسمت کار خانوما

و بچه اوردن و موافقم بات کاملا عزیزم

دختری عکاس تا حدودی نقاش 😁

عزیزم من احساس میکنم بعضی ها توی خانواده های فقیری هستن و یه جورایی مجبور میشن ازدواج کنن و اجازه نمیدن کیس های بهتر بیاد

مثلا طرف 5تا بچه هستن باباشون کارگر

دیگه هرکس سعی میکنه زود زحمتو کم کنه

تازه ازدواج با ادم وضع خوب جهاز خوب و هم کفی مالی میخواد

من احساس میکنم اصلی ترین دلیلش این باشه

امیدوارم مشکلات مالی همه رفع شه

خدای مهربان به قلب کسی که الان به پیامبرت دورد میفرسته (صلوات)آرامش عطا کن.منو دعا کنید
اره موافقم مخصوصا بچه واقعا گناه داره سر سرگرمی و خودخواهی و حرف مردم

آره دقیقا

من چندبار اینجا از کسانیکه ذوق بچه دار شدن دارن پرسیدم دلیلشو

جوابها جالب بود

یکی میگفت خب بالاخره بچه شیرینی زندگیه

یکی دیگه بچه دوست داشت همینجوری بی دلیل خاصی

یکی معتقد بود بچه روزیشو میاره با خودش

یکی بچه رو عصای پیری خودش میدونست

هیچکدوم دلایل کافی نبودن برای اضافه کردن یه آدم ب دنیا

صرفا از روتین زندگی همدیگه کپی شدن

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم

مردی که وضع مالی خوبی نداره حتما یه زن میگیره ک اونام در سطح خودشون باشن دیگ مگه اونی ک حقوقش کمه حق ازدواج نداره..من خودم درامد گزینه های سه به بعد بود اول از همه محبتش و اخلاقش مهم بود خدارو از این بابت شاکرم ک عاشقمه عشقی که تو زندگیمونه رو به میلیارد میلیاردم نمیدم 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

ولی ی چیزی بگم, من شوهرمو کاملاعاقلانه انتخاب کردم نه احساسی, اون زمان برام اخلاق و رفتار و درک متقابل خیلی مهم بود, الان ک اقتصاد اینجوری شده میگم من چجوری واقعا برام حقوق و مادیات مهم نبود؟ یعنی میگم طرز, فکر ادما تو سن های مختلف فرق میکنه

2706