2733
2734

چکار کنم؟ پیام های جدید بالای صفحه میاد ؛ ولی میرم رو آیکون تلگرام دیگه پیام های جدید رو نمی بینم.

فیل تر شکن هم هرکار می‌کنم نصب نمیشه.

دیشب دو تا از بچه ها پرو    کسی هم دادن بازم نشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ظاهرا ک مشکل از مبایلتونه  فضای کافی دارید؟ چون میگید فی.لتر شکن نصب نمیشه شاید فضای کافی ندار ...

اره فضا دارم ؛ سایت هایی که فیل تر شکن دارن ؛ در دسترس نیستن یا پیام میده وجود نداره

اره فضا دارم ؛ سایت هایی که فیل تر شکن دارن ؛ در دسترس نیستن یا پیام میده وجود نداره

سیستم عاملت چیه؟ اندروید یا ای او اس؟ 

پلی استور و اپل استور فیل.تر شکن دارن و میتونی دانلود کنی روی گوشیت هستن یکی از این دوتا برنامه 

اندرویده دارم تلاش می کنم

جیمیل بسازید بعد با وارد کردن جیمیلتون و ساختن اکانت واسه گوگل پلی یا پلی استور واردش بشید

اونجام هر برنامه ای بخواید میتونید دانلود کنید 

سیستم عاملت چیه؟ اندروید یا ای او اس؟  پلی استور و اپل استور فیل.تر شکن دارن و میتونی دانلود ک ...

ببین میرم با گوگل پلی فیل.... دانلود یا نصب کنم یه صفحه سفید میاد و یه دایره سبز هی می چرخه اون وسط. چرا؟؟؟

ببین میرم با گوگل پلی فیل.... دانلود یا نصب کنم یه صفحه سفید میاد و یه دایره سبز هی می چرخه اون وسط. ...

شاید چون خیلی وقته اپدیت نشده 

نوتیفیکشن نمیاد براتون ک تا اپدیت نشه باز نمیشه؟ 

شیر ایت نصب ندارید ک بتونید از کسی فیل.تر شکن بگیرید؟ 

2706