2733
2739
عنوان

امشب کلی گریه کردم..😔😔😔

368 بازدید | 16 پست

چه قدر این ماه منو و شوهرم امیدوار بودیم .

بازم بی بی چک زدم منفی بودم...

نمیتوانم چرا خواسته خدا اینجور شده.

چرا زمانی که شور و عشق یه چیز دارم بهش نمی رسم ...

چرا هیچ وقت یه چیزو به وقتش ندارم...

خدایا منم می خوام طعم مادر شدنو بچشم ...                    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم وقتش که برسه خدا خودش دامنت رو سبز میکنه..سعی کن ارامش داشته باشی و به زندگی عادیت برسی..استرس ...

چی شد باردار شدید؟!

خدایا منم می خوام طعم مادر شدنو بچشم ...                    
2738

استارتر چه جالب منم. منم همیشه به خدا اینو میگم  میگم ادم وقتی خیلی تشنشه ابمیخاد وگرنه قبلو بعدش خیلی ادم براش فرق نمیکنه

خدا جونم سلام . خدایا خیلی ممنونم به خاطر تمام چیزهایی که بهم دادی . خدا جونم لطفا دوباره معجزتو نشونم بده .خدایا معجزه میخوام یا حضرت زهرا خودت قول دادی بهم  خدایا خودت میدونی منظورم چیه

من وقتی میبینم بعضیا اولین اقدام باردار میشن توی دلم همیشه میگم خوش به حالشون. 

حتی دوستم ناخواسته باردار میشه با جلوگیری طبیعی..... 

گل پسرم دوستت دارم و هیچوقت از یادم نمیبرمت...بدجور دلتنگ تکوناتم خوشگلم...😔هعععععععععععععععی 

الخیرُ فی ما وقع

ان شاالله خیره

صبور باش

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2706