2726
عنوان

بی بی چک هاله دار آزمایش منفی

95 بازدید | 7 پست

من دوره هام ۲۷ روزست سابقه ی چهار ماهه گذشتم

آبان ۱۲

آذر ۸

دی ۴

دی ۳۰

امروز صبح بی بی چک گذاشتم تو تاپیک قبلیم عکسش هست دوباره هم میفرستم هاله داشت رفتم آزمایش دادم منفی بود درسته آزمایشگاه جای معتبری نبود ولی بازم ۲ شد

این ماه لتروزل هم خوردم امروز هم پری نشدم

امپول هم نزدم

سینه هام به شدت درد میکنن و بعضی وقتا خارش دارن مخصوصا نوکش

ترشح هم دارم 

کمرمم درد میکنه 

همش خسته ام و میخوام بخوابم

روز ۱۱ هم سه تا فولیکول ۲۴ و ۱۸ و ۱۱ داشتم 

الان نمیدونم تکلیف چیه

سابقه ی تاخیر نداشتم

یه پسر دارم قند عسل برا دومی اقدام کردم😍😍😍😍به زودی این تیکر واقعی میشود😍😍😍😍

من همیشه تا تاپیک میزنم پری میشم😆

ان شالله ماه بعد

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب ۴ دی شدم‌ باید ۳۰ دی بشم

اها ازاون لحاظ منم سابقه تاخیر نداشتم چندماه بود دقیق شده بودپریودم حالا این ماه پنن روز انداختم عقب چون ماه اول اقدام بودم فک کردم باردارم 😑ممکنه برا استرس باشه سرموقعه پری نشدی

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
اها ازاون لحاظ منم سابقه تاخیر نداشتم چندماه بود دقیق شده بودپریودم حالا این ماه پنن روز انداختم عقب ...

شاید

یه پسر دارم قند عسل برا دومی اقدام کردم😍😍😍😍به زودی این تیکر واقعی میشود😍😍😍😍