2410
2553
عنوان

مانتو میدوزم براتون

374 بازدید | 47 پست

خانوما هر مدل ک دوس داشتین با هر عکس و هر سلیقه ای مانتو براتون میدوزم و پست میکنم ب کمترین قیمت فقط کافیه سایزتون و بگین و یا اگه کسی بود اندازه هاتون و بگیره برام بفرستین

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد

هزینه دوخت و پارچه این چند میشه

اصلا اهل تیکه انداختن و ناراحت کردن کسی نیستم اما کسایی هستن تو این سایت اینچیزا براشون بی اهمیته. اگه درموردم انجام بشه حتما جواب میدم چندبار نخواستم دل بشکنم اما نمیشه خودم باید بشینم حرص بخورم پس لطفا باهم مهربون باشیم هیچی ازمون کم نمیشه😀دعام کنید تا آخر امسال یه خبر خوب بشنوم. یکی از اعضای خونوادم یه مشکل داره براش یه یا الله ویه  یاعلی بفرستین ممنون میشم.☺☺
2714
سلام عزيزم من پريروز واسه مراسم ختم هول هولكي يه مانتوخريدم حالا احساس ميكنم يك كم توكمرش تنگه ميشه ...

باید کمرتو لاغر کنی

اصلا اهل تیکه انداختن و ناراحت کردن کسی نیستم اما کسایی هستن تو این سایت اینچیزا براشون بی اهمیته. اگه درموردم انجام بشه حتما جواب میدم چندبار نخواستم دل بشکنم اما نمیشه خودم باید بشینم حرص بخورم پس لطفا باهم مهربون باشیم هیچی ازمون کم نمیشه😀دعام کنید تا آخر امسال یه خبر خوب بشنوم. یکی از اعضای خونوادم یه مشکل داره براش یه یا الله ویه  یاعلی بفرستین ممنون میشم.☺☺
باچه قیمتی؟

گفتم ک بسته ب مدل داره اما از اینستا و اینا ارزونتر میشه مطمئن باشین 8ساله کار میکنم خیلی م کارم خوبه انا الان مغازه ندارم تو خونه کار میکنم

عزیزم شومیز هم میدوزی؟

بله مدل بدی قینت بدم

گفتم ک بسته ب مدل داره اما از اینستا و اینا ارزونتر میشه مطمئن باشین 8ساله کار میکنم خیلی م کارم خوب ...

سلام عزيزم من پريروز واسه مراسم ختم هول هولكي يه مانتوخريدم حالا احساس ميكنم يك كم توكمرش تنگه ميشه كاريش كنم

2706