2737
2739
عنوان

بالاخره زایمان کردم.بیاید خاطره شو تعریف کنم واستون

| مشاهده متن کامل بحث + 3425 بازدید | 128 پست
اگه بیمارستان دولتی مامای خصوصی داشته باشیم باز هم هر دیقه یکی میاد برا معاینه؟ یا کارآموز میاد؟ ات ...

من دولتی با مامای خصوصی زایمان کردم اصلا اینطوری تبود کلا حمایتم میکرد چون اون کنارم بود از این خبرا نبود.اتاق خصوصی برام گرفت تمام مدت هم ماساژم میداد...موقع زایمان کسی دیکه شمارو نمیبینه.میبرن توی اتاق زایمان که بین هر تخت پرده هم داره

0 =2-1

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سوال سوزن بی حسی درد داشت??و اینکه بعداز بی حسیت هیچ جیژی نمیفهمیدی؟؟ من خیلی میترسم میتونم بگم ب ...

ن ی لحظه زد تو کمرم گفت سریع دراز بکش. بعد از بی حسی فقط درد رو حس نمیکردم ولی حس داشتم تقریبا

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
اگه بیمارستان دولتی مامای خصوصی داشته باشیم باز هم هر دیقه یکی میاد برا معاینه؟ یا کارآموز میاد؟ ات ...

کلا درد هارو توی اتاقهای دیگه میکشی.بعد موقعی که میبینن اناده زایمانی میبرنت توی اتاق زایمان که تخت مثل تخت معاینه داره و اونجا چنددقیقه بعد زایمان میکنی دیگه

0 =2-1

2728

منم ک خودم میدونم، عمرا طبیعی زایمان نمیکنم، چیه طبیعی 

مگ مریضم اینقد زجر بکشم

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 

بله بیمارستان دولتی میان برای معاینه.عزیزم اتاق زایمان فقط یک نفره.اتاق خصوصی فقط تو بیمارستان خصوصیه.هزینه ماما همراه اینجا که ۶۰۰ تومنه حالا جای دیگه رو نمیدونم

یک عدد ماما هستم🤗 تو حیطه کاری خودم به سوالاتون جواب میدم😍 لطفا در مورد اینکه چه قرصی بخورم سقط کنم ازم سوال نپرسین.چون جواب نمیدم.نمیخوام تو کشتن یه طفل بیگناه سهیم باشم.کاربر سال  ۸۸ هستم. از بس‌ گفتین عکست بزار ببینیم خسته شدم😑گذاشتم پروفایلم.خوبه؟😐 اونایی هم میگن عکس خودت نیست میتونم بازم عکس بزارم اصلا سلفی هم میزارم  واژینیسموسی ها بیاین پی وی
2738
کلا درد هارو توی اتاقهای دیگه میکشی.بعد موقعی که میبینن اناده زایمانی میبرنت توی اتاق زایمان که تخت ...

چ وحشتناک خوب ک ب اون مراحل نرسیدم

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)