2737
2734

نزدیک یه هفتست مدام تهوع دارم همش خوابم میاد یا بدنم خیلی گرم میشه یا خیلی سرد.دکتر هم قرص نوشته برام ولی اثر نداره واسه تهوع.

کسی راهی نداره؟

اگه دوست داشتین یه صلوات بفرستین واسه سلامتی نینیم و اینکه سر وقت بدنیا بیاد انشاالله😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دمیترون میخوری؟

اگر قرص اثر نمیکنه راه های طبیعی ک دیگ هیچی

فقط تحمل

بو کردن چیزایی ک دوس داری

خوردن زنجفیل

بیسکوییت خشک و یخورده شور

پسته شور اینا بهتر میکنه 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
وای از حالت تهوع متنفرم

آره بخدا داغونم.حتی حال بلند شدن ندارم،همش خوابیدم

اگه دوست داشتین یه صلوات بفرستین واسه سلامتی نینیم و اینکه سر وقت بدنیا بیاد انشاالله😘
طبیعیه. ماهت که بالا بره بهتر میشی. منم داغون بودم خوب شدم دیگه😊

آخه دکتر گفت ۲۰ هفته به بیشترین حد خودش میرسه

2738
دمیترون میخوری؟ اگر قرص اثر نمیکنه راه های طبیعی ک دیگ هیچی فقط تحمل بو کردن چیزایی ک دوس داری خ ...

نه دمیترون ننوشته.اندامین داده بهم

هر چی لیموترش میخورم انگار هیچ اثری نداره

عزیزم نون خشکه ماها بهش میگیم بربری بزار کنارت هروقت حالت تهوع داشتی بزار گوشه لپت کم کم بخور. زنجبی ...

هفته ۶ پر شده دارم میرم ۷

زنجبیل گرم نیست؟یه وقت سقط نشه بخاطر گرمیش

نه دمیترون ننوشته.اندامین داده بهم هر چی لیموترش میخورم انگار هیچ اثری نداره

همونه خب

تحمل کن جانم من تا الان هنوز ویار دارم قرص میخورم

ولی نشونه ی خوبیه یعنی داره جنینت رشد میکنه

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
منم اینجورم دمیترون عالیه میخورم تهوعم قط میشه

یکی بهم گفت دمیترون خیلی ضرر داره نخور،نمیدونم درست گفته یا نه.

گفت واسه اونایی که شیمی درمانی شدن تجویز میکنن

2706