2733
2734
عنوان

چرا اخ😥😥

130 بازدید | 18 پست

دوسه هفتهس کسی داستان زندگی تعریف نکرده ک یکمی جوگیر شیم😂😂

دیدم همه نوشتم گفتم منم بنویسم شاید معجزه شدو اونموقع ک تاریخ 1399/9/9شد حامله باشم و بچم سه ماهش باشه خداجونم خیلی ممنونم از داده هاو نداده هات اما تروخدا منو لایق مادر شدن ببینو نزار بیشتر از این حسرتشو بکشم😢😳😳 خدایا حافظ عزیزانم باش😍😍همسر جانم زیر سایه ات خوشبخت ترین بانوی جهانمممم😍😍😍

😐از صبح دو تا دیدم 

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧

من واست تعریف کنم😂😂

من مغرور نیستم !برایِ زمانم ارزش قائلم ...من شنونده ی خوبی ام !اما بعضی از حرف ها واقعا ارزشِ شنیدن ندارد ...من آدمِ سردی نیستم !در گرم گرفتن با دیگران ، محتاطم ...من آدمِ بی مشکلی نیستم !از محدودیت هایم ، فرصت می سازم ...من با خودم راحتم !پس نیازی به تاییدِ دیگران ندارم ...من برایِ خودم هدف دارم !پس به کسی اجازه دخالت نمی دهم ...من خودم را دوست دارم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به نام خدا

من دریک خانواده مذهبی متولد شدم .دوره دبستان و دبیرستان را با نمره های عالی پشت سر گذاشتم و کنکور دادم وبه دانشگاه رفتم وهمچنان درحال تلاش هستم و حتی تو دانشگاه هم ۲۰ میگیرم😁😁

نتیجه اخلاقی:زگهواره تا گور دانش بجو

😛همش که نباید عشق وعاشقی باشه یه کم طرز فکرمون عوض کنیم ..

خوشبختی یعنی..تو زندگیت خواهر زاده داری❤😍👼خاله نشدی بدونی چیه عشق❤🎀
😐از صبح دو تا دیدم 

وای پس من کجا یودم

دیدم همه نوشتم گفتم منم بنویسم شاید معجزه شدو اونموقع ک تاریخ 1399/9/9شد حامله باشم و بچم سه ماهش باشه خداجونم خیلی ممنونم از داده هاو نداده هات اما تروخدا منو لایق مادر شدن ببینو نزار بیشتر از این حسرتشو بکشم😢😳😳 خدایا حافظ عزیزانم باش😍😍همسر جانم زیر سایه ات خوشبخت ترین بانوی جهانمممم😍😍😍
2738
به نام خدا من دریک خانواده مذهبی متولد شدم .دوره دبستان و دبیرستان را با نمره های عالی پشت سر گذاشت ...

ن نشد میخواستم جوگیر شم یکم!😂😂😳

بیا اینم داستان الان دیدم تو بروز رسانی

واقعا ممنون

من واست تعریف کنم😂😂

سرتا پا گوشم

خودت بگو  منم گذاشتم البته

اخ گورم کجا بود ک کفن داشته باشم

سرتا پا گوشم

درس خوندم درس خوندم کل زندگی درس خوندم الانم درس میخونم شوهرم کردم بازم درس درس آخر هفته هام شوهرم میاد میریم خونه خودمون آبرومونم رفته همه میدونن وقتی میاد خونمون چه خبره و برمیگرده دانشگاه بازم من باید درس بخونم خونه بابام 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

من مغرور نیستم !برایِ زمانم ارزش قائلم ...من شنونده ی خوبی ام !اما بعضی از حرف ها واقعا ارزشِ شنیدن ندارد ...من آدمِ سردی نیستم !در گرم گرفتن با دیگران ، محتاطم ...من آدمِ بی مشکلی نیستم !از محدودیت هایم ، فرصت می سازم ...من با خودم راحتم !پس نیازی به تاییدِ دیگران ندارم ...من برایِ خودم هدف دارم !پس به کسی اجازه دخالت نمی دهم ...من خودم را دوست دارم ...
2706